Close
Faqja 2 prej 60 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 1196
 1. #21

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Starti I nje kenge "planetare" .....  Fundjave te bukur !!!
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 20-06-2015 m 11:02

 2. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  Maqellarjot (06-07-2015)

 3. #22

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 4. #23

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 5. #24

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 6. #25

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 7. #26
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 8. #27
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 9. #28
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 10. #29
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 11. #30
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 12. Anetart m posht kan falenderuar B@Ne pr postimin:


 13. #31
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 14. #32

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 15. #33
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 16. #34
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 17. #35
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 18. #36
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pr: Cfare muzike po degjoni


 19. #37
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Antarsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 20. #38
  AKA-MANO Maska e Maqellarjot
  Antarsuar
  16-06-2011
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  972

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  Per ata qe pelqejne muziken shqiptare. Kenge e re...

  Ne kohe e rrethana kritike, si individi, ashtu edhe nji popull japin proven e forces morale te tyne

 21. Anetart m posht kan falenderuar Maqellarjot pr postimin:

  symphony (07-07-2015)

 22. #39
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,743

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 23. #40
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,743

  Pr: Cfare muzike po degjoni

  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Faqja 2 prej 60 FillimFillim 12341252 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. far lloji muzike preferoni ?
  Nga Kryeplaku n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 124
  Postimi i Fundit: 15-07-2008, 23:22
 2. far lloji muzike dgjoni?
  Nga TOMY_X n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 24-10-2007, 04:34
 3. ♪ Muzika klasike dhe kush ka knduar kt lloj muzike ?
  Nga arianit_real n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2007, 11:14
 4. Degjoni o milet....Zot i madh cfare tjeter...
  Nga Shtojzavalle n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-03-2004, 19:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •