Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-10-2014
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ndihmė Ese !

  Pershendetje.
  Kam nje kerkes urgjente pėr njė Ese nė gjuhen Shqipe . ( e di se do thoni mendoju shėnoje vet , po kėrkoj dikush mos e ka tė gatshme ose sadopak njė fjali tė shėnoj dikush.. )

  Tema : "Gjėrat e vlefshme nuk kan ēmim."

  Faleminderit.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e JuliusB
  Anėtarėsuar
  06-08-2012
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  620
  Faleminderit
  14
  68 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Ndihmė Ese !

  Moj roksan kur e di pergjigjjen qe do te te jape forumi i gjymtuar qe po calon, pse e merr mundimin te hapesh nje teme ?
  Neqoftese te duhet sa me shpejt atehere lere forumin dhe futju punes.
  Shikoje temen e esese.
  Mendo cik per gjerat e vlefshme te tuat dhe shkruaj per to. Pasi te kesh shkruar kshu ne nje te papaster futi nji strukturim dhe opaaaa u bere me nje ese.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •