Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  ThE KinG Maska e Imperator
  Anėtarėsuar
  23-04-2007
  Vendndodhja
  Albania
  Postime
  448
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  PlayStation 3 - Jailbreak

  Pershendetje!

  Kam nje playstation 3, SYSTEM SOFWARE 4.70 dhe doja ta beja Jailbreak ne menyre qe te mund te instaloja lojrat ne te, pasi nuk mund te blej DVD te lojrave sa her behen update. Sidomos PES dhe FIFA.

  Provova ne fakt nje HABIB dhe nje FEROX, por ne momentin qe do instalohej me nxjerr nje ERROR me kte kod: 8002f957

  Nqs ju duhet Seriali: 03-27456822-6277850-CECH-2504A

  Do ju isha shume mirenjohes nqs do me ndihmonte dikush.

  Faleminderit!
  Albanian Perandory

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: PlayStation 3 - Jailbreak

  mund te marresh pergjigjen e duhur
  http://psx-scene.com/forums/general-...ak-discussion/
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •