Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e IsmailiWeb
  Anėtarėsuar
  18-05-2015
  Postime
  16
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Krijo webfaqen tende per vetem 1 Euro ne vit!?

  Pershendetje

  Jemi firm e sapohapur me qendrim ne zvicer qe ofrojm keto sherbime: Domain, Hostin, VPS, Dedicated Server, Email, CodeGuard, SSL Certificate etj.

  Na vizitoni duke u regjistruar (eshte falas regjistrimi) ketu: www.ismailiweb.ch

  * Ketu eshte oferta e re e paktes per vetem nje euro ne vit: http://clientserver.ismailiweb.ch/cart.php?a=add&pid=55

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e IsmailiWeb
  Anėtarėsuar
  18-05-2015
  Postime
  16
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Krijo webfaqen tende per vetem 1 Euro ne vit!?

  Emri: cpanel-cloudflare-1.png

Shikime: 88

Madhėsia: 20.9 KB Emri: silver-magicspam.png

Shikime: 97

Madhėsia: 6.4 KB Emri: rs1soft_icon.png

Shikime: 93

Madhėsia: 34.6 KB

  Tani keni edhe paketen me Cloudflare, RS1 Restore Backups si dhe me MagicSpam ne cdo host qe ju porosisni.
  Nuk lejohen adresat e faqeve personale ne firme, vetem ne profil. Stafi i forumit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •