Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Windows 10 pritet te dale ne shitje ne vere 2015

  Windows 10 me platforme universale dhe hololens
  eshte nje version fantastik i windowsit.
  Shikoni videon per hololens,shume bukur.
  Teknologji mbi baze interaktivitetin.Nepermjet pajisjes shikuse qe mbahet ne kohe
  jepet si holograme,skice blu nje faqe muri, nje pjese muri se si do jete si do duket,perpara se te fillohet te ndertohet
  http://blogs.windows.com/bloggingwin...to-windows-10/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 09-05-2015 mė 19:06
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar benseven11 pėr postimin:

  mesia4ever (16-05-2015)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398

  Pėr: Windows 10 pritet te dale ne shitje ne vere 2015

  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Windows 10 me platforme universale dhe hololens
  eshte nje version fantastik i windowsit.
  Shikoni videon per hololens,shume bukur.
  Teknologji mbi baze interaktivitetin.Nepermjet pajisjes shikuse qe mbahet ne kohe
  jepet si holograme,skice blu nje faqe muri, nje pjese muri se si do jete si do duket,perpara se te fillohet te ndertohet
  http://blogs.windows.com/bloggingwin...to-windows-10/
  Kam te instaluar windows 13 ne kompjuterat e mij.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 4. #3
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390

  Pėr: Windows 10 pritet te dale ne shitje ne vere 2015

  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Kam te instaluar windows 13 ne kompjuterat e mij.
  ta gezosh
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 5. #4

  Pėr: Windows 10 pritet te dale ne shitje ne vere 2015

  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Kam te instaluar windows 13 ne kompjuterat e mij.

  Ta gezosh qe cke me te

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Darius pėr postimin:

  2043 (14-05-2015)

 7. #5
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Anėtarėsuar
  01-12-2006
  Vendndodhja
  Guinea
  Postime
  6,387

  Pėr: Windows 10 pritet te dale ne shitje ne vere 2015

  Une e kam Windows 14 , Darius a do te me urosh mua?

 8. #6
  i/e regjistruar Maska e IsmailiWeb
  Anėtarėsuar
  18-05-2015
  Postime
  16

  Pėr: Windows 10 pritet te dale ne shitje ne vere 2015

  Pak a shum kshtu duket: Un e kam te instaluar.

  http://s16.postimg.org/781liungk/Untitled.jpg
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga IsmailiWeb : 18-05-2015 mė 22:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •