Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  192 falenderime nė 177 postime

  Windows 10 pritet te dale ne shitje ne vere 2015

  Windows 10 me platforme universale dhe hololens
  eshte nje version fantastik i windowsit.
  Shikoni videon per hololens,shume bukur.
  Teknologji mbi baze interaktivitetin.Nepermjet pajisjes shikuse qe mbahet ne kohe
  jepet si holograme,skice blu nje faqe muri, nje pjese muri se si do jete si do duket,perpara se te fillohet te ndertohet
  http://blogs.windows.com/bloggingwin...to-windows-10/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 09-05-2015 mė 20:06
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar benseven11 pėr postimin:

  mesia4ever (16-05-2015)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime

  Pėr: Windows 10 pritet te dale ne shitje ne vere 2015

  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Windows 10 me platforme universale dhe hololens
  eshte nje version fantastik i windowsit.
  Shikoni videon per hololens,shume bukur.
  Teknologji mbi baze interaktivitetin.Nepermjet pajisjes shikuse qe mbahet ne kohe
  jepet si holograme,skice blu nje faqe muri, nje pjese muri se si do jete si do duket,perpara se te fillohet te ndertohet
  http://blogs.windows.com/bloggingwin...to-windows-10/
  Kam te instaluar windows 13 ne kompjuterat e mij.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 4. #3
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Windows 10 pritet te dale ne shitje ne vere 2015

  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Kam te instaluar windows 13 ne kompjuterat e mij.
  ta gezosh
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 5. #4
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Windows 10 pritet te dale ne shitje ne vere 2015

  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Kam te instaluar windows 13 ne kompjuterat e mij.

  Ta gezosh qe cke me te

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Darius pėr postimin:

  2043 (14-05-2015)

 7. #5
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Anėtarėsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,435
  Faleminderit
  415
  144 falenderime nė 138 postime

  Pėr: Windows 10 pritet te dale ne shitje ne vere 2015

  Une e kam Windows 14 , Darius a do te me urosh mua?

 8. #6
  i/e regjistruar Maska e IsmailiWeb
  Anėtarėsuar
  18-05-2015
  Postime
  16
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Windows 10 pritet te dale ne shitje ne vere 2015

  Pak a shum kshtu duket: Un e kam te instaluar.

  http://s16.postimg.org/781liungk/Untitled.jpg
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga IsmailiWeb : 18-05-2015 mė 23:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •