Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,754

  Tirana open 2015.Festivali i Librit dhe Arteve,6-13 maj 2015


  Kryeministri Edi Rama sot mori pjesė nė eventin "Tirana open 2015" qė u zhvillua nė Pallatin e Kongreseve.
  Rama tha se Tirana Open ėshtė kthyer nė njė pikė referimi qė vit pas viti do tė shkėlqejė si institucion i krijuar nga njerėzit e artit, pėr njerėzit e artit dhe me mbėshtetjen e qeverisė.
  Shkrimi i plotė i Edi Ramės nė Facebook
  Sot nė Pallatin e Kongreseve nė ēeljen e “Tirana Open 2015”, zgjeruar kėtė vit me shumė vende tė tjera qė nga Afrika e Jugut nė Suedi, nga Italia nė Izrael, si edhe me aktiviteteve pėrtej librave dhe arteve pamore, me koncerte, dokumentarė, filma, “laboratorė urban”, ekspozita, recitale, vizita tė shkrimtarėve tė mėdhenj dhe evenimente tė tjera publike, duke sjellė nė jetėn kulturore shqiptare njė gjallėri europiane. Tirana Open ėshtė kthyer nė njė pikė referimi qė vit pas viti do tė shkėlqejė si institucion i krijuar nga njerėzit e artit, pėr njerėzit e artit dhe me mbėshtetjen e qeverisė, pasi duke investuar te dituria dhe tek kultura, bėjmė investim shume herė mė tė ēmuar; bėjmė njė investim tek liria e brendshme e njerėzve dhe tek liria e shoqėrisė sonė.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  758

  Pėr: Tirana open 2015.Festivali i Librit dhe Arteve,6-13 maj 2015

  dhe sigurisht qe libri me i preferum per ambasadat e huaja ne Tirane vazhdon te jete libri i famshem BURRNESHA

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •