Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,759

  Blinte femrat 4000 euro n Shqipri, i bnte prostituta n Itali.

  Karabiniert arrestuan mngjesin e djeshm t 4 majit 2015, shqiptarin 43 vjear, Gazmir Daka, i cili ishte nn krkim ndrkombtar.
  N 2005-n, ishte i dnuar nga Gjykata Italiane me 6 vjet e 10 muaj burg pr trafikim armsh dhe shfrytzim prostitucioni dhe nga Gjykata Shqiptare me 7 vjet burg pr trafik qeniesh njerzore.
  Daka, trafikant armsh dhe qeniesh njerzore, merrte vajza t reja nga Shqipria pr ti shrytzuar si prostitute n rrugt e Italis. Ai kishte nj vajz t re shqiptare pr 4 mij euro dhe e detyronte t prostituonte n Itali.
  Pas hetimeve n fushn e krimit t organizuar shqiptar, Policia italiane kishte shkuar n shtpin e Daks. Ai, pasi kishte marr vesh q policia po e ndiqte, e bri zrin si femr nga brenda shtpis duke i thn agjentve se gjasme bashkshorti i saj nuk ishte pr momentin n shtpi dhe se nuk e kuptonte mir gjuhn italiane. M pas i nxorri gruan policvem n mnyr q mund t arratisej vet. Agjentt q e kuptuan hilen, kontrolluan t gjith apartamentin dhe arritn ta kapnin Dakn.
  Trafikanti shqiptar u shoqrua n stacionin policor dhe pritet t marr dnimin e tij.
  /lajmifundit.al
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,422

  Pr: Blinte femrat 4000 euro n Shqipri, i bnte prostituta n Itali.

  po kush i shiste...qe i blinte ky?!
  "M e mira sht armike e s mirs"

 3. #3
  Dark Angel Maska e smokkie
  Antarsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,137

  Pr: Blinte femrat 4000 euro n Shqipri, i bnte prostituta n Itali.

  Lajm idiot.
  Pa hollesira.
  Gazetari alla-shqiptarce.
  VK.
  Cdo gje eshte relative...

 4. #4
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,759

  Pr: Blinte femrat 4000 euro n Shqipri, i bnte prostituta n Itali.

  Policia e Reggio Emilia vuri n pranga dje 43-vjeari Gazmir Daka, i cili jetonte n Itali pa leje qndrimi, ndrkoh q ndodhej n krkimi ndrkombtar.

  Gazmir Daka, me origjin nga Peqini (Elbasan County), ndodhej n krkim edhe nga Interpol, me akuzn shfrytzim prostitucioni n rrethana rnduese, por asnj foto e tij nuk qarkullon nga organi botror i policis.

  Sipas t dhnave t policis italiane, Gazmir Daka sht dnuar n vitin 2005 n Itali me 6 vjet e dhjet muaj burgim pr trafik armsh dhe favorizim prostitucioni. Kurse nga nj gjykat shqiptare me shtat vjet burgim pr trafik qeniesh njerzore.

  According to investigations, Daka sillte nga Shqipria vajza t reja pr rrjetin e prostitucionit italian, ku nj vajz shitej pr katr mij euro. Kjo shitje bhej q n Shqipri.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-06-2015
  Postime
  3

  Pr: Blinte femrat 4000 euro n Shqipri, i bnte prostituta n Itali.

  Si puna e ketij dakes ka shume ne shqiperi. Disa fytyra te vjetra qe ende i shoh ne rruge policia nuk i kapte ne ate kohe e as tani

 6. #6

  Pr: Blinte femrat 4000 euro n Shqipri, i bnte prostituta n Itali.

  Sa here u arrestoka ky daku mer? A e kapen njehere ne 4 maj?

 7. #7
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  Mudder
  Postime
  447

  Pr: Blinte femrat 4000 euro n Shqipri, i bnte prostituta n Itali.

  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Sa here u arrestoka ky daku mer? A e kapen njehere ne 4 maj?
  "Daku" e lyenka mire rroten e qerres si duket prandaj

 8. #8
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,759

  Pr: Blinte femrat 4000 euro n Shqipri, i bnte prostituta n Itali.

  Avokati tha qe s'ka prova qe ka qene Daku dhe gjykatesi
  i dha pafajsine.
  Ne nje rast tjeter avokati tha qe s'ka qene Daku,ka qene nje tjeter
  qe i ngjante Dakut dhe gjykatesi e nxorri Dakun te pafajshem.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 9. #9

  Pr: Blinte femrat 4000 euro n Shqipri, i bnte prostituta n Itali.

  Fjala dak, ska te beje me mbiemrin e tij. Ne Tirane daku ose o robo i thoshim njerezve

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •