Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,887
  Faleminderit
  0
  674 falenderime n 479 postime

  "Rusi 2018", Shqipria n vazon e katrt

  "Rusi 2018", Shqipria n vazon e katrt  Kombtarja shqiptare, e drejtuar nga Gianni De Biasi, ka arritur m n fund t fitojn shansin pr t qen nj vazo m lart pr shortin e radhs q do t zhvillohet pr Botrorin "Rusi 2018".

  Shorti do t hidhet n Shn Petersburg, m 25 korrik, ndrkoh q Eliminatoret do t nisin n shtator t 2016-s.

  Grupet jan me 6 skuadra dhe duke qen n vazon e katrt, Shqipria ka mundsin q t ket t paktn dy skuadra m t lehta n grupin e saj.

 2. Anetart m posht kan falenderuar Darius pr postimin:

  martini1984 (04-05-2015)

 3. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824
  Faleminderit
  175
  113 falenderime n 96 postime

  Pr: "Rusi 2018", Shqipria n vazon e katrt

  Lajm pozitiv ky. Ishalla shkojme ne Europian, pastaj oreksi vjen duke ngrene per boterorin.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 4. Anetart m posht kan falenderuar {A_N_G_E_L_69} pr postimin:

  martini1984 (04-05-2015)

 5. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-04-2015
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: "Rusi 2018", Shqipria n vazon e katrt

  Urime skuadres sone kombetare.larte e me larte e pafshim nen hijen dhe mbrojtjen e shqiponjes sone dykrenare, simbol i mbare shqipetareve kudo qe jane

 6. #4
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824
  Faleminderit
  175
  113 falenderime n 96 postime

  Pr: "Rusi 2018", Shqipria n vazon e katrt

  Tashme jo ne vazon e katert, me fitoren qe merem kunder Frances kaluam ne vazon e trete. Dite me te bukura po vine per Shqiptarine
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •