Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime

  Ja yjet kuqezinj q do t luajn kundr Gjermanis

  Ja yjet kuqezinj q do t luajn kundr Gjermanis
  M 7 maj, n stadiumin "Elbasan Arena", n orn 18:00, do t luhet ndeshja e veteranve Shqipri-Gjermani. Interesi pr kt takim sht i veant, pasi Gjermania rikthehet pr t luajtur n Shqipri, pas 14 vitesh, ndonse ksaj here n nj miqsore midis veteransh t viteve 80-90.

  "Ka nj interesim t jashtzakonshm pr ndeshjen, n FSHF kam gjetur mbi 300 krkesa pr t luajtur. Jam habitur, vetm un edhe nja 2-3 t tjer, nuk kishim luajtur me Kombtaren kundr Gjermanis. Thuaj shyqyr q ndeshja nuk sht n Gjermani, se athere nuk do t kishte avion q do t na merrte", ka thn pr "Sportal" tekniku i ksaj Kombtareje Astrit Hafizi.

  Ai ka rrfyer se n FSHF jan duke u marr masat e fundit organizative, n mnyr q ky takim miqsor, t krijoj nj mjedis t hareshm e festiv.

  "Pasi kemi br disa telefonata, kemi hartuar nj list me futbollist, ku 25 prej tyre do t aktivizohen n kt miqsore", thot Hafizi.


  Kombtarja e kuqezinjve veteran do t prbhet nga kta "yje" t futbollit shqiptar:

  Foto Strakosha, Perlat Musta, Blendi Nallbani, Erion Bogdani, Igli Tare, Alban Bushi, Klodian Duro, Altin Rraklli, Nevil Dede, Sokol Kushta, Ilir Shulku (?), Fatbardh Jera, Hysen Zmijani, Ervin Fakaj, Arjan Bellai (?), Haxhi Ballgjini, Vasillaq Zri, Millan Bai, Kreshnik dhe Geri ipi, Ylli Shehu, Mirel Josa, Bedri Omuri, Rudi Vata, Afrim Tole, Agustin Kola, Edvin Murati dhe Altin Lala. Trajner: Astrit Hafizi dhe Sulejman Demollari.

 2. #2
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime

  Pr: Ja yjet kuqezinj q do t luajn kundr Gjermanis

  Biletat pr Shqipri–Gjermani All Stars, ja mimet


  Federata Shqiptare e Futbollit njofton t gjith tifozt dhe t interesuarit se ka filluar shitja e biletave pr ndeshjen Shqipri–Gjermani All Stars, e cila do t zhvillohet n "Elbasan Arena", m date 07 Maj 2015, ora 18.00.

  Pikat e shitjes s biletave pr kt event do t jen pran biletaris s stadiumit "Qemal Stafa" n Tiran dhe pran biletaris s stadiumit "Elbasan Arena".

  FSHF njofton t gjith tifozt se, stadiumi "Elbasan Arena" sht i pajisur me sistemin elektronik t kontrollit t biletave dhe biletat e prodhuara pr kt ndeshje kan elemente sigurie t nivelit m t lart, t dukshm dhe t padukshm n sy t lir.

  Kto jan masa q Federata ndrmerr n mbrojtje t tifozve dhe pr t ndaluar t gjith abuzuesit e mundshm. Sistemet e kontrollit t biletave n hyrjet e stadiumit jan t kompjuterizuara.

  E vetmja mnyre pr t’u siguruar nse biletat jan t rregullta, sht kontrolli me pajisjet e prshkruara m lart prandaj kshillojm t gjith t interesuarit t blejn bileta vetm n pikat zyrtare t shitjes t ofruara nga FSHF.


  mimet e biletave pr kt ndeshje jan si m posht:


  Tribunat C1, C2, C3 = 100 lek

  Tribunat G1,G2, G3 = 100 lek

  Tribuna E = 200 lek

  Tribunat D, F = 150 lek

  Tribunat A, B = 500 lek

 3. Anetart m posht kan falenderuar Darius pr postimin:

  martini1984 (01-05-2015)

 4. #3
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime

  Pr: Ja yjet kuqezinj q do t luajn kundr Gjermanis

  Kete ndeshje per fatin e mire e pash live ne stadium. Binte ne sy diferenca e yjeve gjermane. Toleruan dukshem kunder nesh pavarsishte se ishte thjeshte nje ndeshje meiqesore.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •