Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Hajdutet e kazinos

  Nje hajdut kazinosh me grupin e tij vidhte cdo dite
  nga slot machines ne Vegas,pastaj vazhduan te vidhnin ne kazino te tjera
  ne shtete te ndryshme te Amerikes.
  Grupi vodhi aq shume dhe u lodh aq shume nga kjo pune lol
  sa qe e la punen dhe te gjithe iken per vekejshen pushime ne Cruiz.
  Te kruzi u futen prape te slot machinat dhe vodhen prape
  dhe me ato para paguan shpenzimet e kruzit dhe vekejshenit loool
  Kete e kam pare video,shume klas,shume vjedhje me stil,profesionista.U lodhen duke vjedhur loool.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Hajdutet e kazinos

  What you've just said is one of the most insanely idiotic things I have ever heard. At no point in your rambling, incoherent humour were you even close to anything that could be considered a joke. Everyone in this forum is now dumber for having read it. May God have mercy on your soul.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e JuliusB
  Anėtarėsuar
  06-08-2012
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  620
  Faleminderit
  14
  68 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Hajdutet e kazinos

  Λ Thuja mer shqip

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2008
  Postime
  2,926
  Faleminderit
  3
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Hajdutet e kazinos

  Lere se ka mesu anglisht dhe tani o bo amerikon plako loL

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •