Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime

  UEFA me dy standarde, i njjti skenar dhe Rusia merr pikt, Shqipria jo

  UEFA me dy standarde, i njjti skenar dhe Rusia merr pikt, Shqipria jo  Komisioni i disiplins n UEFA nuk ka dal nga parashikimet duke i dhn fitoren 3-0 n tavolin kombtares ruse pr ndeshjen me Malin e Zi, e ndrprer n minutn e 69 pr shkak t dhuns s tifozeris malazeze.

  Disiplinori i UEFA-s ka vendosur gjithashtu q kombtarja e Malit t Zi t luaj pa tifoz ndeshjen e ardhshme dhe gjobiti federatn e futbollit t ktij shteti me 50 mij euro pr sjelljen e dhunshme t tifozve vendas n stadiumin e Podgorics.

  Nuk i ka shptuar dnimit edhe federata ruse e cila sht gjobitur me 25 mij euro pr sjelljet jo korrekte t tifozve t saj.

  Institucioni m i lart i futbollit europian tregoi edhe njher se komisionet e tij veprojn me 2 standarde pr shtje t ngjashme.

  I mbylli syt para dhuns se tifozve serb ndaj lojtarve t prfaqsueses ton n stadiumin e Beogradit dhe i mohoi fitoren n tavolin kombtares shqiptare, ndrkoh q i dha at q meriton federats ruse, e cila sht shum her m e madhe dhe me m shum influenc se e jona kur vjen koha e zgjedhjeve n UEFA. / Top Channel

 2. Anetart m posht kan falenderuar Darius pr postimin:

  martini1984 (15-04-2015)

 3. #2
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  24
  Postime
  497
  Faleminderit
  137
  46 falenderime n 36 postime

  Pr: UEFA me dy standarde, i njjti skenar dhe Rusia merr pikt, Shqipria jo

  Behet fjale per Rusine, apo jo? Epo me kaq mjafton - i thone Rusi, jo Shqiperi.....fatkeqesisht te shtypur gjithnje do jemi.

 4. 2 antart m posht falenderuan Aferim pr mendimin e shprehur n kt postim:

  martini1984 (15-04-2015),mesia4ever (15-04-2015)

 5. #3
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime n 388 postime

  Pr: UEFA me dy standarde, i njjti skenar dhe Rusia merr pikt, Shqipria jo

  Sepse nuk shohin foutbollin tek ne por shohin me shum se kaq , fatkeqesisht ne kemi dhen imazh te keq , politikanet tane handicap ne cdo aspekt dhe kjo ja rr mendimet.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 6. Anetart m posht kan falenderuar Lulke pr postimin:

  mesia4ever (15-04-2015)

 7. #4
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime n 161 postime

  Pr: UEFA me dy standarde, i njjti skenar dhe Rusia merr pikt, Shqipria jo

  Fajin e kemi vete sepse ka kritika nga analistat skipetare per ngjarjet ne Beograd!
  Eu-ja te jep restin....

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •