Close
Faqja 2 prej 27 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 537

Tema: Test per sy

 1. #21
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Test per sy

  Nete shirbete, po bon shaka tu ckept maica.

  Ermela po une t'thashe shiqoje pa syze.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Test per sy

  Kush nuk shef delfina n'kete foto, si ka syte n'rregull.

  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 3. #23
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  24
  Postime
  497
  Faleminderit
  137
  46 falenderime nė 36 postime

  Pėr: Test per sy

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Nete sherbete, une e shof Einsteinin ,
  por kete e zbulova une se nese i xvogloj syte ma shume se kinezet dhe e shperqendroj fokusin e syve,
  dmth edhe nese i trubulloj syte shume, atehere humb kontura e Einsteinit dhe mbetet vetem Monroe.
  Te lutem bej ca kujdes, kinezet nuk meritojne paragjykime te tilla fyese ndaj tyre.

 4. #24
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  24
  Postime
  497
  Faleminderit
  137
  46 falenderime nė 36 postime

  Pėr: Test per sy

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Kush nuk shef delfina n'kete foto, si ka syte n'rregull.

  Une shoh veē i shishe Romeon e Xhulieten ne te.

 5. #25
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Test per sy

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Kush nuk shef delfina n'kete foto, si ka syte n'rregull.

  Hot jam tu u munu me e kap delfinin po smdel
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Test per sy

  Eshte ne mes te kofshave te femres,por i duket vetem bishti.

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  Aferim (06-04-2015)

 8. #27
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Test per sy

  UUu qiqa sero sa thelle paska hyy se pash hic
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Busy Girl pėr postimin:

  SERAFIM DILO (06-04-2015)

 10. #28
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Test per sy

  Ju paskan lene syte juve, kete e pashe une.
  Buse ti a do me pa a me kap?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 11. #29
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Test per sy

  Haahahah me e pa pra moo po se kisha pa se ishte thelle.Ti shejton kto gjona shef
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 12. #30
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Test per sy

  Une po i shoh vetem delfinat, ti se di cir po shef mi omelsin.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 13. #31
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Test per sy

  HAahahah une po shof ata qe i majne delfinat
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 14. #32
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Test per sy

  Buse po e meno ujin apo shishen?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 15. #33
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Test per sy

  Po menoj ate femren moreeee
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 16. #34
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Test per sy

  Jo spo shoh femra aty, m'paskan lon syte, haj medet haj.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 17. #35
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Test per sy

  Hahahahah e ke nga mosngrenia haahahah
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 18. #36
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Test per sy

  Buse, ika me honger flasim ene iher kur t'kthehem.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 19. #37
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Test per sy

  ahahhah kthehu i kthjellet moooo
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 20. #38
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  103
  101 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Test per sy

  Citim Postuar mė parė nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Eshte ne mes te kofshave te femres,por i duket vetem bishti.
  Aty eshte nje, por ka edhe tek krahet dhe tek beli, gjithesejt jane 8 delfina sa po i gjej une...mos u beni pervers te shikoni cka nuk eshte....
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 21. #39
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  24
  Postime
  497
  Faleminderit
  137
  46 falenderime nė 36 postime

  Pėr: Test per sy

  Emri: delphine_a3.jpg

Shikime: 379

Madhėsia: 36.1 KB ..........

 22. #40
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  24
  Postime
  497
  Faleminderit
  137
  46 falenderime nė 36 postime

  Pėr: Test per sy

  Citim Postuar mė parė nga Poeti Lexo Postimin
  Aty eshte nje, por ka edhe tek krahet dhe tek beli, gjithesejt jane 8 delfina sa po i gjej une...mos u beni pervers te shikoni cka nuk eshte....
  Ne fakt, gjithsej jane nente por eshte tejet i vockel ke syte e "femres".....

Faqja 2 prej 27 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •