Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e JuliusB
  Anėtarėsuar
  06-08-2012
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  25
  Postime
  620
  Faleminderit
  14
  68 falenderime nė 58 postime

  A do e shikoni eklipsin ?

  Eeeeeeeeej keni eklipsin sot nga or 9:40 deri ne 11 e ca . Maksimumi do jete ne oren 10:42.
  Cfaredo qe te beni, shmangni veshtrimin direkt te diellit, qofte kjo me syze dielli apo nepermjet telefonit (kameres). Eshte shume e rrezikshme, aq e rrezikshme sa mund te humbsni pjeserisht shikimin.
  Une per vete prisha 2 pale syze dielli (nga ato 300 lekshet), ua preva xhamat ne gjysme dhe kam bo nji pseudo-nuk di si ta quaj me tete shtresa. Dielli shihet shume mire dhe shume kollaj.
  Mos harroni, ne asnje menyre veshtrim direkt mbi diellin.
  (Admina po qe tema ne vend te gabuar, e dini vet ju).

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: A do e shikoni eklipsin ?

  e pashe. interesonte.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Formidable
  Anėtarėsuar
  07-02-2015
  Vendndodhja
  Sahara
  Postime
  21
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: A do e shikoni eklipsin ?

  E pashe ne enderr se isha ne gjume.

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Formidable pėr postimin:


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •