Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-03-2015
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 3 postime

  Depresioni,me ndihmoni...

  Jam nj djal 18 vjec dhe mendoj se km ren ne depresion pasi kam t gjitha simtomat si prsh ndihem gjithm i lodhur,n ankth,i pashprese,nk perqendrohem dot etj etj
  Nk kt gjendje ka ndikuar shume skuqja ne situata t sikletshme,aq shume saq un km menduar dhe vetvrasjen
  Ju lutem kush me sugjeron nj psikolog nga Shqiperia?? Nj nr kontakti ose skyle,ose facebook ju lutem shume

 2. 2 antarėt mė poshtė falenderuan atsok pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Sterlin ANGEL (28-03-2015)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Depresioni,me ndihmoni...

  Zoti te ndihmofte!

  Shpresoj te jap info ndokush qe di.

 4. #3
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Depresioni,me ndihmoni...

  futja alkool
  Gjaku lahet me Gjak

 5. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Depresioni,me ndihmoni...

  ke ushtrime yoga te cilat shoqeruar edhe me diete dhe agjerim jane nje kure e sigurte natyrale kunder depresionit bej nje kerkim ne google dhe mos humb kohe dhe mos u dekurajo kurre

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ATMAN pėr postimin:


 7. #5
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Depresioni,me ndihmoni...

  Astok nga je qe te te sugjerojne nje psikolog...
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 8. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-03-2015
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Depresioni,me ndihmoni...

  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  Astok nga je qe te te sugjerojne nje psikolog...
  nga gjirokastra

 9. 3 antarėt mė poshtė falenderuan atsok pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  martini1984 (28-03-2015),Sterlin ANGEL (28-03-2015)

 10. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  24
  Postime
  497
  Faleminderit
  137
  46 falenderime nė 36 postime

  Pėr: Depresioni,me ndihmoni...

  Citim Postuar mė parė nga atsok Lexo Postimin
  Jam nj djal 18 vjec dhe mendoj se km ren ne depresion pasi kam t gjitha simtomat si prsh ndihem gjithm i lodhur,n ankth,i pashprese,nk perqendrohem dot etj etj
  Nk kt gjendje ka ndikuar shume skuqja ne situata t sikletshme,aq shume saq un km menduar dhe vetvrasjen
  Ju lutem kush me sugjeron nj psikolog nga Shqiperia?? Nj nr kontakti ose skyle,ose facebook ju lutem shume
  Vetevrasje? Ti s'qenkeshe normal jo - 18 vjeē ene shqyrtuake vetevrasjen? Ore, po me vetevrasjen nuk mbyllet problemi, pos zgjerohet - nuk ke prinder? Nuk mendon per ta, apo je i egoist? Sado probleme te kesh, per moshen qe ke, nuk mund te krahasohen me problemet qe has nje me i moshuar sesa une dhe ti. Mos u bej i marre te mendosh vetevrasjen - mos u vetmo shoqerohu me njerez, shfaqju problemin. Une personalisht, thene te verteten, po, dikur gjithashtu edhe une e mendoja vetevrasjen derisa e ema me gjeti me 7 tableta (hape) ecstasy ne dore.....nuk kishte idene se ē'ishin ato nderkohe m'u drejtua dhe me tha:

  "-Bir, Ne ke dhembje koke, piji vetem dy nga to" me i buzeqeshje i ēike ashtu te dyshimte.......i hodha te shtata......jetoj ne Suedi, ne shtetin me mė shume vetevrasje ne gjithe boten.

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Aferim pėr postimin:

  Kunadhe Kelcyre (28-03-2015)

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •