Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 26
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Osiruz
  Antarsuar
  12-04-2003
  Vendndodhja
  New York City
  Mosha
  34
  Postime
  18

  pun e ime me photoshop  kjo fotografi sht e re, un do te bij ( bj ) t tjera

 2. #2
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  39
  Postime
  1,585
  Shum e bukur Osiruz!

  Po pate mundsi, mund t'm tregosh far efekti ke prdorur me shkronjat e tua, dmth ke zgjedh llojin e shkronjave si fillim, apo efektin m par. Shum t lezetme, m duken si stil grafiti muresh. T prgzoj!

  sinqerisht
  drini.

  P.S. po qe mund t prdorim klubin e programeve (kliko ktu) pr t bashkbiseduar pr prdorimet, pyetje, sugjerime, etj q kan t bjn me prdorimin e fotoshopit.

 3. #3
  Inxhenier Maska e hiedi
  Antarsuar
  29-01-2003
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  37
  Postime
  65
  shume te bukura
  Shqiperia eshte e jona!

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Osiruz
  Antarsuar
  12-04-2003
  Vendndodhja
  New York City
  Mosha
  34
  Postime
  18
  Che .. pak e madhe..


 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Osiruz
  Antarsuar
  12-04-2003
  Vendndodhja
  New York City
  Mosha
  34
  Postime
  18

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Osiruz
  Antarsuar
  12-04-2003
  Vendndodhja
  New York City
  Mosha
  34
  Postime
  18

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Osiruz
  Antarsuar
  12-04-2003
  Vendndodhja
  New York City
  Mosha
  34
  Postime
  18


  Nga Driloni

 8. #8
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  39
  Postime
  1,585
  vlla keto jane shum te bukura por edhe un kam ca foto nga fotoshop 7 por nuk di si ti ve bravo
  Oliviei! Siguroju q fotoja sht n formatin *.jpg (jpeg), nuk sht m e madhe se 100kb gjithsej, dhe gjithashtu prmasat n piksela t'mos i kalojn 600x600.

  drini.

 9. #9
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Antarsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Krijimet duken t lezetme vlla...
  Vazhdo me punn e mir....

  Me respekt Driloni ;)

  (prktheva n Shqip - ju lutem mundohuni t flisni sa m shum Shqip - drini)
  Ndryshuar pr her t fundit nga drini_n_TR : 03-05-2003 m 10:53
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Osiruz
  Antarsuar
  12-04-2003
  Vendndodhja
  New York City
  Mosha
  34
  Postime
  18 11. #11
  Urime! Shume te bukura te gjitha postimet, ne menyre te vecante me pelqyen shqiponjat me protretet e figurave te njohura shqiptare.
  Pershendetje
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Osiruz
  Antarsuar
  12-04-2003
  Vendndodhja
  New York City
  Mosha
  34
  Postime
  18

  Flash Animation..te Re

  Tunatjetani motar dhe vlezr !

  Pata nj porosi ,nga kjo shoqat pr tu prgaditur nj faqe dhe un ua pregadita me FlashMX .
  Akoma nuk sht e mbaruar prandaj presi sugjerimet dhe kshillat e juaja pr prmirsime !

  Faleminderit paraprakisht !

  Mund t shtypni pullat/butons pr t ndgjuar edhe muzikn !

  http://www.urmab.com/op/albase1.swf
  Ndryshuar pr her t fundit nga Osiruz : 14-07-2003 m 19:24

 13. #13
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  39
  Postime
  1,585
  Si faqe e lezetme Osiruz. Un do t thoja q shkronjat t'i rishikoje. Pr mendimin tim, dika m t thjesht (fonts) si t tipit Verdana, etj etj, q do t'i linin pak m shum pesh fjalve. T ri balancosh ngjyrat e dy statujave t Sknderbeut, dhe tek ajo e djathta ta nxjerrsh mbi sfondin e zi. Kaq m vete ndrmnd tani.

  Prshndetje
  Drini.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Osiruz
  Antarsuar
  12-04-2003
  Vendndodhja
  New York City
  Mosha
  34
  Postime
  18

  Logo per compani i tem  avatar i ri..  tu tal ketu


 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Osiruz
  Antarsuar
  12-04-2003
  Vendndodhja
  New York City
  Mosha
  34
  Postime
  18
  Kta jan '' HTML templates '' pr shitje .
  Mund t modifikohen e prsosen akoma sipas dshirs s blersit.

  (pr reklamime duhet t kontaktosh webmaster@forumishqiptar.com)

 16. #16
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Antarsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451
  Edhe une kam nje person qe punon ne foto delux.por punimet e tua jane plot fantazi dhe shije.Urime per punen e bera deri tani.Te uroj suksese te metejshme.

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Osiruz
  Antarsuar
  12-04-2003
  Vendndodhja
  New York City
  Mosha
  34
  Postime
  18  3D's Max ^^

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-08-2003
  Vendndodhja
  N.Y
  Mosha
  34
  Postime
  9
  shum te bukura vertet.
  ''E verteta ka qene dhe mbetet misteri me i madh i koherave.''

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,283
  shume foto te bukura
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-03-2003
  Vendndodhja
  Diku npr Bot
  Postime
  537
  Shum t bukura ,fotografit

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Fillojne punimet per ndertesen TID ne kryeqytet
  Nga FЯODO n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 16-04-2008, 08:20
 2. Vazhdojn punimet e rrugs Durrs-Morin
  Nga Iceberg n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 98
  Postimi i Fundit: 18-09-2007, 08:47
 3. Piktori Henri Kavaja, Punimet e tij
  Nga Static-X n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 93
  Postimi i Fundit: 22-01-2007, 14:57
 4. Bllokohen punimet tek Zogu i Zi n Tiran
  Nga ArberXYZ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-11-2005, 13:44
 5. Kuvendi shtyn punimet pasi deputett nuk merren vesh pr ulset
  Nga mani n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-02-2004, 16:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •