Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 47 prej 47
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Isabel2
  Anėtarėsuar
  21-01-2015
  Postime
  199
  Faleminderit
  70
  44 falenderime nė 42 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Emri: image.jpg

Shikime: 377

Madhėsia: 13.6 KB

  Po he Pra e gjeti njeri?
  Ti Hot me duket vuan nga pagjumesia , gjeje Ngadale

 2. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Isabel2 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Etno3 (27-02-2015),Lulke (27-02-2015)

 3. #42
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Edhe nga temperatura, po mo avash do e gjej une deri n'mengjes.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 4. #43
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  E gjeti dikush ngjyren apo akoma me te futme me gjasme
  Gjaku lahet me Gjak

 5. #44
  i/e regjistruar Maska e hektor.m
  Anėtarėsuar
  08-01-2012
  Postime
  39
  Faleminderit
  34
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Kete e krijova une , pasi qe me lindi ideja :

  Emri: explained.jpg

Shikime: 2250

Madhėsia: 54.6 KB

 6. #45
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Ngjyra e erret eshte ajo qe krijon iluzion optik,kalon nga ngjyra e djadhit kaēkavall ne ngjyren e hallvasis.Ndersa ngjyra e hapur duket qarte qe eshte si ngjyra e salces te kosit.

 7. #46
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  ok qepar po ja tregoja njerezve u shkriva cave i bardhe e cave blu.
  Mua qepar me dukej i bardh dhe bera nje prove e pash fustanin nga anash telefonit dhe e ktheva ekranin nga pakdhe paf mu bo blu.
  Dhe that WTF
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 8. #47
  i/e regjistruar Maska e tessy
  Anėtarėsuar
  18-05-2014
  Postime
  61
  Faleminderit
  11
  7 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  me falni ne "motivin "ngjyren 5e492anuk shikoni nuanca te tjera??

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •