Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 47
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Portokalli dhe ngjyre patllixhani.

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-04-2009
  Postime
  367
  Faleminderit
  8
  12 falenderime nė 12 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

 3. #23
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  kam gjith diten qe e shoh ma hoqi trurin tani me duket i bardh me ar

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Busy Girl pėr postimin:

  Isabel2 (27-02-2015)

 5. #24
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Po si ndryshoka ngjyra e nje rrobe? Mos ja fusni kot mua njelloj me duket ngjyr qumeshti /ari. Ju lodhén syt njerezve duke e pare ter kohén dhe i duket se ndrysho ngjyra hahaha lat nam! Lol ne pergjithsi kur shef rroba me viza te erren syt , por jo ne kte rast zakonisht ndodh kur ngjyrat jan bardh e zi.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 6. #25
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Ngjyre dhalle dhe hashure.

 7. #26
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Peshk i mbushur me tomate sérise et persil Sero .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  Etno3 (27-02-2015)

 9. #27
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Peshk i mbushur me tomate sérise et persil Sero .
  Per te qen preēiz,ngjyre sultjashi dhe ngjyre kurabije.

 10. #28
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Ose jeshile si sallate kineze, me sheg te kuqe , dhe saumon ngjyre kremi .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 11. #29
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Ose jeshile si sallate kineze, me sheg te kuqe , dhe saumon ngjyre kremi .
  ngjyre mafishe dhe ngjyre majoneze

 12. #30
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Me nuk jap opinione per kete se si duket kane filluar te me lejne syte
  Gjaku lahet me Gjak

 13. #31
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  qeka fiksuese

 14. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Citim Postuar mė parė nga hektor.m Lexo Postimin
  Pershendetje ,

  Shumica e njerezve kete foto e shohin si nje Fustan me ngjyra (perafersisht) kalter-zi , dhe shumica tjeter me ngjyra bardhe-ari (gold ).

  Deshiroj te degjoj nga ju se si ju duket ?
  Skedarėt e Bashkėngjitur 167039


  Mua personalisht Kalter-Zi .

  Gjithashtu nese dikush din ta spjegoj kete femnomen do te kishte qene mrekulli .
  Interesant ,para 2 minutave blu e zi ,tani bardhe e ari
  There is a special place in hell for women who don't help other women.
  Madeleine Albright

 15. #33
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Citim Postuar mė parė nga ane Lexo Postimin
  Interesant ,para 2 minutave blu e zi ,tani bardhe e ari
  hjahahaahhaah edhe ti paske te njejtin problem me muaa po me nderrohen ngjyrat si ylberi sa here qe e shikoj
  Gjaku lahet me Gjak

 16. #34
  i/e regjistruar Maska e Isabel2
  Anėtarėsuar
  21-01-2015
  Postime
  199
  Faleminderit
  70
  44 falenderime nė 42 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Emri: image.jpg

Shikime: 501

Madhėsia: 29.6 KB
  Gjejeni tani

 17. #35
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Gjeje vet e nderuar per kete do me duhet ndihma e krejt mjekeve te syrit qe ka Kosova
  Gjaku lahet me Gjak

 18. #36
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Citim Postuar mė parė nga Isabel2 Lexo Postimin
  Emri: image.jpg

Shikime: 501

Madhėsia: 29.6 KB
  Gjejeni tani
  I kujt ishte fustani?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 19. #37
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Citim Postuar mė parė nga Isabel2 Lexo Postimin
  Emri: image.jpg

Shikime: 501

Madhėsia: 29.6 KB
  Gjejeni tani
  Ta them apo ti 'lej t lodhen dhe pak?!
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 20. #38
  i/e regjistruar Maska e Isabel2
  Anėtarėsuar
  21-01-2015
  Postime
  199
  Faleminderit
  70
  44 falenderime nė 42 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Lulke idea eshte te lodhen I cik qe te flen rehat

  Hot po te tregova e kupton pastaj ngjyren lol

 21. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Isabel2 pėr postimin:

  Lulke (27-02-2015)

 22. #39
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Citim Postuar mė parė nga Isabel2 Lexo Postimin
  Lulke idea eshte te lodhen I cik qe te flen rehat
  Te lodhen sa djerset ti dalin..
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 23. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  Isabel2 (27-02-2015)

 24. #40
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Cfare ngjyre ka fustani ?

  Do me na lon fustoni pa gjume.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •