Close

Rezultati i Sondazhit: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

Votues
9. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Jam pr ndryshimet n qeveri. Qeveria po punon mir , mirpo disa ministra jan t paaft.

  6 66.67%
 • Jam pr largimin e saj nga qeverisja sepse ka prodhuar shum zhgnjim dhe munges perspektive.

  3 33.33%
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 21
 1. #1
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Antarsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime n 43 postime

  A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Zhgnjimi sht shum i madh dhe shum i rrezikshm, prandaj n vend t ndryshimeve kozmetike un jam pr largimin e saj nga pushteti ose prndryshe vazhdimsia e kesaj keqqeverisje do t oj n trazira t rnda shoqrore.

  T kursehen shqiptart nga mundimet e teprta duke larguar keqqeverissit!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  edhe kush vjen mas ktyne? ato qe e paten per tet vjet dhe e hupen?

  qesharake
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 3. Anetart m posht kan falenderuar derjansi pr postimin:

  martini1984 (01-03-2015)

 4. #3
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Antarsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime n 43 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Citim Postuar m par nga derjansi Lexo Postimin
  edhe kush vjen mas ktyne? ato qe e paten per tet vjet dhe e hupen?

  qesharake
  E percakton vota e lir e qytetarit shqiptar.

  Shqipria ka nevoj t ngutshme pr nj qeverisje t re, q do t kthente shpresn tek qytetari.

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,857
  Faleminderit
  281
  178 falenderime n 145 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Citim Postuar m par nga DYDRINAS Lexo Postimin
  E percakton vota e lir e qytetarit shqiptar.

  Shqipria ka nevoj t ngutshme pr nj qeverisje t re, q do t kthente shpresn tek qytetari.
  Po kjo qeveri qe eshte vote te shtrenguar mori nga populli apo te lire?

 6. #5
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Citim Postuar m par nga DYDRINAS Lexo Postimin
  E percakton vota e lir e qytetarit shqiptar.

  Shqipria ka nevoj t ngutshme pr nj qeverisje t re, q do t kthente shpresn tek qytetari.
  vota e lire e qytetarit e percaktoj me 23 qershor 2013. dhe e percaktoj bindshem.

  ne 2017 do kete shancin ta percaktoj prap.
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 7. 2 antart m posht falenderuan derjansi pr mendimin e shprehur n kt postim:

  martini1984 (01-03-2015),pranvera bica (26-02-2015)

 8. #6
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Antarsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime n 43 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Citim Postuar m par nga derjansi Lexo Postimin
  vota e lire e qytetarit e percaktoj me 23 qershor 2013. dhe e percaktoj bindshem.

  ne 2017 do kete shancin ta percaktoj prap.
  Do t ishte nj veprim i matur i politiks shqiptare, q ta onte vndin n zgjedhje t parakohshme!

 9. #7
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Citim Postuar m par nga DYDRINAS Lexo Postimin
  Do t ishte nj veprim i matur i politiks shqiptare, q ta onte vndin n zgjedhje t parakohshme!
  patjeter qe per ty asht i matur se per ty ska shqipni pa sali, te jete ne doren tane ti e bon udhheqs te perhershem si enverin

  qdo dy vjet do bojm zgjedhje ne.

  kshtu do dali dhe i tjetri e te thot kur pushtetin ta kesh ti, qe na duhen zgjedhje te parakohshme.

  kur do msoheni te duroni 4 vjet, si gjith bota
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 10. Anetart m posht kan falenderuar derjansi pr postimin:

  martini1984 (01-03-2015)

 11. #8
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Antarsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime n 43 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Citim Postuar m par nga derjansi Lexo Postimin
  patjeter qe per ty asht i matur se per ty ska shqipni pa sali, te jete ne doren tane ti e bon udhheqs te perhershem si enverin

  qdo dy vjet do bojm zgjedhje ne.

  kshtu do dali dhe i tjetri e te thot kur pushtetin ta kesh ti, qe na duhen zgjedhje te parakohshme.

  kur do msoheni te duroni 4 vjet, si gjith bota
  Nuk mbahet pushteti me zor! Kjo qeverisje rezultoi zhgnjim i madh dhe burim konflikti!

  Do t ishte nj veprim i matur i politiks shqiptare, q ta onte vndin n zgjedhje t parakohshme!
  Ndryshuar pr her t fundit nga DYDRINAS : 26-02-2015 m 16:15

 12. #9
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime n 89 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Citim Postuar m par nga DYDRINAS Lexo Postimin
  Nuk mbahet pushteti me zor! Kjo qeversije rezultoi zhgnjim i madh dhe burim konflikti!

  Do t ishte nj veprim i matur i politiks shqiptare, q ta onte vndin n zgjedhje t parakohshme!
  ky asht mendimi jot politik, dhe ngaqe fjen nga ti nuk ka asni vlere.

  per ty dhe antarsin e pd kjo qeverisje u qujt e deshtume pa e mor hala pushtetin.

  zgjedhje te reja nuk ka harroje ket pun ni here e mir
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 13. Anetart m posht kan falenderuar derjansi pr postimin:

  martini1984 (01-03-2015)

 14. #10
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime n 86 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  PSE jooooo......

 15. #11
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,789
  Faleminderit
  192
  275 falenderime n 208 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  DYDRINAS,

  Pe fatin tone te keq politikanet shqiptare jane njesoj, po e shqyejne ket popull..,
  Qeveria e perdhunon, ndersa opozita i fshin djerset...

  Jane po ata, te njejtit, qe premtojne dhe me pas perdhunojne sistematikisht...

  Sapo del nje dru i shtrember" i tipit Gjergj Bojaxhi e largojne me stil..., apo i krijojne kushtet te largohet vete...


  Kshuqe mos u lodh....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 16. #12
  Drinbach Maska e DYDRINAS
  Antarsuar
  17-02-2005
  Postime
  8,081
  Faleminderit
  57
  44 falenderime n 43 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Citim Postuar m par nga derjansi Lexo Postimin
  ky asht mendimi jot politik, dhe ngaqe fjen nga ti nuk ka asni vlere.

  per ty dhe antarsin e pd kjo qeverisje u qujt e deshtume pa e mor hala pushtetin.

  zgjedhje te reja nuk ka harroje ket pun ni here e mir
  M mir t hysh n histori si nj figur q pasi deshtove, u largove nga froni n menyr demokratike! Rama ka dshtuar q me 1 prill, nse ju kujton dika kjo dit. do dit q ai t rrij m tepr n nj fron t pasigurt, sht nj dit e humbur dhe pr qytetart shqiptar!

  Do t ishte nj veprim i matur i politiks shqiptare, q ta onte vndin n zgjedhje t parakohshme!

 17. #13
  i/e regjistruar Maska e shitesi
  Antarsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  ne frymemarrjen time
  Postime
  1,071
  Faleminderit
  18
  30 falenderime n 26 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Mosndeshkimi i peshave te renda per vjedhjet qe kane bere per 20 vjet dhe ndeshkimi i atyre qe per mbijetese vodhen drita e uje eshte shpata me e madhe qe kjo qeveri i ka fut vetes qe shume shpejt do e shohim te perkthyer ne vote kunder.Momentalisht besoj qe kjo qeveri nuk e ka me mbeshtetjen popullore.Por eshte e sigurte qe kjo vote nuk shkon te pd per sa kohe eshte sala pushtetberesi.
  Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

 18. #14
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Antarsuar
  04-11-2002
  Postime
  5,104
  Faleminderit
  2
  34 falenderime n 31 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Une jam per ndryshimin e kryeminsitrit, ministrit te rendit, ministrit te shendetesise dhe arsimit. Te tjeret edhe mbushin.

 19. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-03-2013
  Postime
  242
  Faleminderit
  52
  39 falenderime n 31 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Citim Postuar m par nga DYDRINAS Lexo Postimin
  A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Zhgnjimi sht shum i madh dhe shum i rrezikshm, prandaj n vend t ndryshimeve kozmetike un jam pr largimin e saj nga pushteti ose prndryshe vazhdimsia e kesaj keqqeverisje do t oj n trazira t rnda shoqrore.

  T kursehen shqiptart nga mundimet e teprta duke larguar keqqeverissit!
  Kam pershtypjen si ti je andej nga veriu dhe mik i ngushte i Flamurit .... Nuk eshte nevoja te konspirohesh kaq lehte . Ka menyra te tjera me te "lezetshme" per te treguar .....se ku don te dalesh !!!!!

 20. Anetart m posht kan falenderuar WesternBlot pr postimin:

  martini1984 (01-03-2015)

 21. #16
  i/e regjistruar Maska e lace
  Antarsuar
  18-09-2014
  Postime
  240
  Faleminderit
  27
  31 falenderime n 28 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Te gjithe Jane Mafjoza!PD,PS.LSI etj.Jane vellezer,dmth Vellazeri,sic eshte Jakuza,koza nostra,etj, edhe ne si popull jemi viktima te rene ne duart e mafjozeve,cdo kush te vije perseri e njejta familje jane,thjshte bejen lojra fjalesh,dhe demagogji,asnjegje tjeter,po n pijne edhe piken e fundit te gjakut,si ne kohen e arsitokrateve,dhe feudaleve.
  Mos u Beni te gjithe Mesuesa se per kete do te gjukoheni ashper !!!

 22. #17
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Antarsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,964
  Faleminderit
  141
  234 falenderime n 190 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Me pare duhet ne te ndryshojme ( te ndryshohemi). Sa te jemi me kete mmentalitet qeverite nuk bejne ndonje ndyshim te madh.
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 23. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime n 84 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  ne shqiperi eshte krijuar nje kaste e re politike e cila jo vetem qe eshte distancuar shume nga populli por edhe ne raste emergjensash nuk eshte ne gjendje te afroje zgjidhje afatgjate ,duhet nje levizje apo parti politike e ardhur nga shoqeria civile e cila duhet te spastroje majen e piramides nga klanet e djathta dhe te majta dhe te ndertoje nje demokraci direkte qe te jete ne gjendje te mbroje realisht te gjitha klasat ne shqiperi

 24. #19
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Antarsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime n 436 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  Fatkeqsisht,kjo qeveri eshte me e mire nga sa pritej,me e mire nga sa e meritojm dhe me e mira qe populli kerkon...

  Sot per sot,kush thote te kunderten thot nje budallik,budallek me brir. Kerkon,si alternative te jete qeveri e Koos e Tomes ne rast ndryshimi,o e Saliut dhe Ilirit ne rast ndrrimi.

  Edhe sikur te ndryshosh ministrin e jashtem,qe perpara tije Themie Thomai e Lenka Cuko sot te duken si Margaret Thatcher,ka shume e me shume propabilitet qe ta zevendesosh me nje person akoma me negativ.

  Gjithmone,ne qoftese me ndrrimin o ndryshimin e qeverise nuk nenkuptohet arrestimi i Berishes dhe Metes,por kerkohet qe te ndryshohen drejtorat e doganave dhe ministrat te pergjigjen ne telefon

 25. #20
  i/e regjistruar Maska e lace
  Antarsuar
  18-09-2014
  Postime
  240
  Faleminderit
  27
  31 falenderime n 28 postime

  Pr: A jeni pr ndryshime n qeveri apo pr largim t saj?

  O Zoterinj A ka ngel ndonje fije dinjitet per shqipetaret,qe mos te bejne servilin e ketyre politikaneve qe po na pijne gjakun?lerini more deglat njeri thote eshte qeveri e mire,eshte me e mire se ajo qe ishte i keni trute ne vend SERAFIMO Mos me thuaj se je i brumosur politikisht,dhe fshihesh pas fjales,si cdo kush edhe une kam bindjet e mia politike? Lerini more dokrrat edhe reflektoni,Populli duhet te jete sa here ne opozite me qeverine ore,jo te serviloset veresie,dhe te beje reklama,gjasme me politike brenda, Me Vjen Ndot ,dhe per te vjell qe njerezit behen servila te politikes,
  Mos u Beni te gjithe Mesuesa se per kete do te gjukoheni ashper !!!

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •