Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,216

  Aktorja Yllka Gashi shprthen n Facebook‏

  Bota Sot | 24.02.2015 23:04  Aktorja Yllka Gashi ka shprehur mllefin e saj pr publikimet e rrobave dhe lukseve nga ana e njerzve n Facebook. Ajo ka shkruar se kjo nuk duhet t ndodh sidomos n periudhn e fundit npr t ciln po kalon vendi. Yllka prmend ikjet dhe vdekjet n kampet e Hungaris t qytetarve t Kosovs

  Lexojeni postimin e saj t plot n Facebook

  E di qe rrjetet sociale jane per me i shfrytezu kush qysh te don!
  E di qe ne murin/wallin e vet secili ka te drejte me postu cka te don!
  AMA,
  Nuk po muj me i kuptu ata individe te cilet pa pike konsiderate postojne fotografi te teshave, antave, kpucave, oreve, vatheve, grimit, kremave te trupit etj etj.
  Krejt keto te shtrejta!
  Krejt keto 'firma'!
  Ku o poenta?! Po doni me kallxu qe jeni ai 0.1% i popullsise qe jeni pasanika a? Qe keni standard te nalte te jetes?! A cka?! Se po hutohna kanihere e s'po ma rroke.
  Nuk e di qysh nuk ju vjen marre.
  T'pakten ne kete periudhe permbajuni pak bre. Se jemi deshmitare te vdekjeve tragjike (gati te perditshme) te fmive e te pleqve neper kampe e kufi te Hungarise, pikerisht prej mjerimit e SKAMJES... E ciftat e juj' qe i keni tona te mirat tybe as ka 1€ lypsave ne rruge nuk ja u jepni se leje ma me i ndihmu me dicka naj varfnjaku. Po nejse... Te pakten mos i jepni zor me kto postime se po irritoni. Kallxoni pak njerezi e dinjitet! Qofte ai edhe veq virtual.
  Se fundi i fundit jemi tu rrnu ne te njejtin vend. Si me do 'shtiklla' Louboutin si me kunra t'pllastikes qet m** ajri te flliqte pe thithim krejt
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pr: Aktorja Yllka Gashi shprthen n Facebook‏

  Moral artistesh ky hipokrizi e paster nga ana e kesaj cuclles se skenes
  Gjaku lahet me Gjak

 3. #3
  Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
  Antarsuar
  04-04-2009
  Postime
  1,730

  Pr: Aktorja Yllka Gashi shprthen n Facebook‏

  Nuk shtiret kjo vajza sepse n shkrimin e saj duket q ka irritim dhe paknaqsi. T paktn shum mir q jeton me vuajtjen e tjetrit dhe kjo sht pozitive.
  No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

 4. 2 antart m posht falenderuan Meriamun pr mendimin e shprehur n kt postim:

  martini1984 (28-02-2015),Poeti (26-02-2015)

 5. #4

  Pr: Aktorja Yllka Gashi shprthen n Facebook‏

  E para,qeka e bukur si femer.E dyta,duket akoma me e bukur se qenka dhe inteligjente.

 6. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  Poeti (26-02-2015)

 7. #5

  Pr: Aktorja Yllka Gashi shprthen n Facebook‏

  Yllka eshte nje aktore simpatike, mirepo keto fjale te thena ne facebook nuk jane asgje tjeter vese nje hipokrizi dhe nje perpjekje per pak publicitet.


 8. #6
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,816

  Pr: Aktorja Yllka Gashi shprthen n Facebook‏

  Ku jeton kjo intervistusja qe ben ate pyetje cudi.Pyetje ufosh,,,,,,,kafe turke eshte kjo????
  Aktore e bukur,neat, shume fine ne tipare..
  Fytyra e saj te kujton aktoren Sela Ward
  http://www.imdb.com/name/nm0000688/?ref_=tt_ov_st
  Ndryshuar pr her t fundit nga benseven11 : 25-02-2015 m 21:14
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 9. #7
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,419

  Pr: Aktorja Yllka Gashi shprthen n Facebook‏

  Ashtu eshte sic thua ti, por se kush ne terezine e vet. ne fb ke miq e shok ke te do zemra. Do, e ndan eksperiencat e tua me ta, do dhe jo. Ka qe mburren, ka qe shtiren, ka shume kotesira...por xhanem dhe pa qene ne fb, keshtu eshte jeta, lloj lloj shembujsh.
  "M e mira sht armike e s mirs"

 10. #8
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,676

  Pr: Aktorja Yllka Gashi shprthen n Facebook‏

  Prandaj fb eshte mire ta mbash me nje rreth te ngushte familjar e shoqeror. Kesaj s'ka ci duhet c'poston tjetri ne wall-in e vet. Nese i shikon si bezdi postimet e dikujt, hiqe nga shoqeria e fb dhe kaq. Iku drama. U desh nje shkrim per t'u qurravitur?!
  Feelings change - memories don't.

 11. #9

  Pr: Aktorja Yllka Gashi shprthen n Facebook‏

  Ja te presim kur te vej kjo ndonej foto qejfi dhe ti themi turp te kesh, se sot ka vdekur filani

 12. #10

  Pr: Aktorja Yllka Gashi shprthen n Facebook‏

  Qe mund te veproj ndonjehere edhe ndryshe nga ka gjykuar nuk do te thote se eshte shprehur gabim. Ka pasqyruar nje opinion qe eshte i vertete.

 13. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  martini1984 (28-02-2015)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •