Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 39 prej 39
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Isabel2
  Anėtarėsuar
  21-01-2015
  Postime
  199
  Faleminderit
  70
  44 falenderime nė 42 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Aiiiiiiii ja kush mi njef shijet mua vec dashuria ime . very beautiful ..mwahhhh. Te pelqeu unaza mi ?
  Hahahah e rendesishme qe me dhe zemren, thank you I love it
  Love you doll xoxox

 2. #22
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Zemren ma ke mare me kohe ti mua mi , sado qe Man sla stratégji pa perdor.. Xoxoxo ohohoho per qejfin tone .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Isabel2
  Anėtarėsuar
  21-01-2015
  Postime
  199
  Faleminderit
  70
  44 falenderime nė 42 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Emri: image.jpg

Shikime: 106

Madhėsia: 22.6 KB
  Hahhahahah qejf o qejf
  Dhe thone pastaj qe dashuria eshte vuajtje pffffff

 4. #24
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Genjejn mi e di kush thot? Ai/ajo qe se njef dashurin tone . lol sot do tbej nje dhurate pi dicka tforte para se ta shohesh ..
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Isabel2
  Anėtarėsuar
  21-01-2015
  Postime
  199
  Faleminderit
  70
  44 falenderime nė 42 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Ja do Pime kete shampanjen lol
  Awwww gjithnje me surprizon ti Mua Mwwahhh

 6. #26
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,543
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Arvima dhe Iro.....do ti thoja qe i miss you dhe ju kam shum xhan. : ^xhan
  Oooo sa dhurate e bukur! Shume faleminderit e dashur hugs
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 7. #27
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Arvima tani do mendoj dhurata te tjera per ty ! mwahh


  Kto Birck per Rexhinen , ktu jan shum ne mode , Bane mund edhe ta konfirmoje ,
  plus jan komode per ty qe qendron shum ne kemb fale profesionnit dhe jetes se perditshme.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Spo di mi dhuru dicka Lules.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 9. #29
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Spo di mi dhuru dicka Lules.
  Meqe t'kemi cik pa qejf sot.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Meqe t'kemi cik pa qejf sot.
  Lule flm t'lumshin duart e bardha,
  i semure jam por pa qejf sjam.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 11. #31
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  hahaha kokrra mashtrusit , ske faj ti po faj kemi un me Bussen qi tbesum se je smun.

  Ika njehere .....Pafshim tgjithve.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Ooo Lule smute jam mo edhe temp. kam, nashi nuk m'besojn edhe me vdek.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 13. #33
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  hahaha kokrra mashtrusit , ske faj ti po faj kemi un me Bussen qi tbesum se je smun.

  Ika njehere .....Pafshim tgjithve.
  iiii une e dhe e putha ne ball me ja mat tomperatyren miii
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  dhurata leshi
  Gjaku lahet me Gjak

 15. #35
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  24
  Postime
  497
  Faleminderit
  137
  46 falenderime nė 36 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Per Busy Emri: derby_kvinna_fingervantar.jpg

Shikime: 87

Madhėsia: 32.5 KB

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Aferim pėr postimin:

  Busy Girl (16-03-2015)

 17. #36
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  paskan plas dhuratat knej aferim qe me Ben dhurate naj fanell sportive mire Ben
  Gjaku lahet me Gjak

 18. #37
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  24
  Postime
  497
  Faleminderit
  137
  46 falenderime nė 36 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Per Etno3 Emri: 102714_maxi_0.jpg

Shikime: 77

Madhėsia: 39.8 KB

 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Aferim pėr postimin:

  Etno3 (15-03-2015)

 20. #38
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Emri: free-hugs.jpg

Shikime: 71

Madhėsia: 39.3 KB Per aferimin
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 21. #39
  i/e regjistruar Maska e Beni94
  Anėtarėsuar
  08-12-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  522
  Faleminderit
  9
  51 falenderime nė 27 postime

  Pėr: Dhurata per antaret e forumit.

  Emri: iphone5s-selection-hero-2015.png

Shikime: 62

Madhėsia: 58.3 KB

  Per Busy Girl......

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •