Close
Faqja 2 prej 9 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 170
 1. #21
  Perjashtuar
  Antarsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  24
  Postime
  497
  Faleminderit
  137
  46 falenderime n 36 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  Derisa po kujtoje t'i blije, i bie qe ti s'ke shkuar pos po mendoje te shkoje ama prape keni nderruar mendje.........e gjeta apo e dhjeva fare?

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  Paraprakisht ju falnderoj pr mikpritjen q m bt at nat.
  Falnderoj stafin q nuk m kan bllokuar

  Sonte do t jem me ju nga ora 22:00 - 00:01

  E nisim me nj gjz t re

  Ju dshiroj nj fundjav t mrekullueshme...
  me kt gjz logjike ( pa politik )

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  T dashur miq,
  si ju kam paralejmruar m hert
  Citim Postuar m par nga Gi de Masha Lexo Postimin
  Sonte nga ora 22:00 - 00:01
  t jemi s bashku
  t shoqruar me gjza t ndryshme.
  Sillni edhe ju ndonj gjz.

  Deri ather,
  Mirutakofshim!

  P.S. Pikrisht n orn 22:00 bj postimin e gjzs s par.
  Gjza e par do t jet nj gjz logjike.
  Do t ket edhe ndrrimor e vizatimor t bardh ( rebus )

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  gjza e par pr sonte

  Nj gjz logjike

  Citim Postuar m par nga Gi de Masha Lexo Postimin
  GJZTARI
  - gjz logjike


 5. #25
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  s shpejti edhe gjza e radhs

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  Gjza e dyt

  Citim Postuar m par nga Gi de Masha Lexo Postimin
  Edhe nj gjz logjike


 7. #27
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  nga ora 22:55 - gjza e radhs

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  vizatimor i bardh / nj miku yn shum e respektuar

  Citim Postuar m par nga Gi de Masha Lexo Postimin
  vizatimor i bardh


 9. #29
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  pr sonte do t kemi edhe dy gjza

  1. nga ora 23:20 dhe
  2. nga ora 23:45

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  gjza e radhs

  Citim Postuar m par nga Gi de Masha Lexo Postimin
  gjza e parafundit pr sonte


 11. #31
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  Citim Postuar m par nga EtritBejta Lexo Postimin
  gjza e radhs


  Pranvera Bica? :-)
  Love has no limits

 12. #32
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime

  Pr: gjza e par pr sonte

  Citim Postuar m par nga EtritBejta Lexo Postimin
  Nj gjz logjike
  Ti moj vajz' e bukur me nishan n faqe, sa her buzqesh elin manushaqe
  Love has no limits

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  Citim Postuar m par nga symphony Lexo Postimin
  Pranvera Bica? :-)
  nse e ke fjaln pr kt fundit, nuk sht e sakt ose pjesrisht e sakt. zgjidhja sht pak m ndryshe.

 14. #34
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  Citim Postuar m par nga EtritBejta Lexo Postimin
  vizatimor i bardh / nj miku yn shum e respektuar
  Besim Bashllari?
  Love has no limits

 15. #35
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  Citim Postuar m par nga EtritBejta Lexo Postimin
  nse e ke fjaln pr kt fundit, nuk sht e sakt ose pjesrisht e sakt. zgjidhja sht pak m ndryshe.
  Ngaq vrejta fillimin dhe mbarimin e pranvers, mendja m vajti te tetka jon
  Love has no limits

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  dhe ... emisionit ton po i vie fundi pr sonte
  ja dhe gjza e radhs

  Citim Postuar m par nga Gi de Masha Lexo Postimin
  dhe gjza e fundit pr sonte

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  Citim Postuar m par nga symphony Lexo Postimin
  Ngaq vrejta fillimin dhe mbarimin e pranvers, mendja m vajti te tetka jon
  Po, por ajo sht vetm nj pjes e zgjidhjes. Ka prpara edhe nj fjal tjetr.

 18. #38
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  Citim Postuar m par nga EtritBejta Lexo Postimin
  Gjza e dyt
  Null jam n matematik megjithat do ta provoj :-D
  Shpejtsia ime sht 9?

  Ndoshta i nxis pak t tjert t marrin pjes n loj :-)
  Ndryshuar pr her t fundit nga symphony : 21-02-2015 m 19:00
  Love has no limits

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  63
  Postime
  7,985
  Faleminderit
  23
  33 falenderime n 26 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  Jo !

 20. #40
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime

  Pr: Gjz logjike: gjeni ku qndron arsyeja?

  Lre se e shkriva fare lol

  H more ku jeni ju t tjert?!
  Love has no limits

Faqja 2 prej 9 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •