Close
Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 109
 1. #21
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  Shume te komplikuara qenkan keto shprehjet.
  Pasi hyn ne filozofi te thella del pastaj ne te ceketa.
  Shprehja e momentit.
  Kur ti je atje ,une vij ketu.
  Kur shkoj une atje
  ti vjen ketu lol
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e JuliusB
  Anėtarėsuar
  06-08-2012
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  620
  Faleminderit
  14
  68 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  Merabah.(Osht thanie antike ilire, pse jo dhe pellazge vecse osht per mgjesin dhe jo per mramjen.)

 3. #23
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  Fjalet qe mbarojne me ah ne shqip jane fjale te huazuara(te marra si fjale te huaja) nga turqishtja.
  psh ejvallah,sabah,marshallah,merabah, etj.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #24
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  Dashuro si te jete e fundit...
  urreje si te jete e para
  perqafoje deri kur te arrish ta duash
  shume larg ke shkuar,beyond and above....si pegasusi metaforik
  qe fluturon ne horizontet e frymezimit poetik...nejse.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  du me t'uru nat tmirsa her i mbylli syt e kur i hapi para se me pa diellin du me tpa ty
  Gjaku lahet me Gjak

 6. #26
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Shume te komplikuara qenkan keto shprehjet.
  Pasi hyn ne filozofi te thella del pastaj ne te ceketa.
  Shprehja e momentit.
  Kur ti je atje ,une vij ketu.
  Kur shkoj une atje
  ti vjen ketu lol
  Un jam ktu ti largohu tani qe erdha un lol .ps. Thenie e thjeshte meqe ta llafi .
  "Pagjumėsia ėshtė njėsoj si gjumi, ėshtė plot me ėndra. Ėshtė pothuajse krejt e pamundur tė shprehen me fjalė proēeset e turbullta qė zhvillohen nė trurin tonė. E meta e fjalėve ėshtė qė ato kanė njė saktėsi mė tė madhe se idetė. Duke mos pasur trajta tė prera, shpesh mendimet puqen dhe shkrihen me njėri tjetrin, kurse fjalėt jo. Prandaj njė anė e turbullt e shpirtit tė njeriut u ikėn fjalėve gjithmonė. Shprehja ka njė kufi, mendimi s'ka". Viktor Hugo .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  Etno3 (24-02-2015)

 8. #27
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  fjaltė e shpirtit, e jo t'qirit, s'jom Naim Frashėr
  jom personi qė pėr to ti je personi ma i dashur


  My Man Eli
  Gjaku lahet me Gjak

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Etno3 pėr postimin:

  Lulke (24-02-2015)

 10. #28
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  Nuk kemi lindur per te qen perfekt por vetvetja. Drake.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  Etno3 (27-02-2015)

 12. #29
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Nuk kemi lindur per te qen perfekt por vetvetja. Drake.
  Kush eshte k Drake Lulke...
  Gjaku lahet me Gjak

 13. #30
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  ECA NAPER LLOQ E FERKEMAT TI LASH E AS FALEMINDERIT SPO DIN ME THON TASH

  Cyanide
  Gjaku lahet me Gjak

 14. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,720
  Faleminderit
  41
  96 falenderime nė 84 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  nuk ka rendesi tema e mbasdarkes e rendesishme eshte sa drite keni brenda jush

 15. #32
  i/e regjistruar Maska e tessy
  Anėtarėsuar
  18-05-2014
  Postime
  61
  Faleminderit
  11
  7 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  do prishesh shume pale kepuce mbase edhe do te vrasen guralecet por ajo rruge e shkelur do deshmoje qe je rritur!

 16. #33
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  Life is beautiful when your heart is thankful. Mbremje te mir per te gjithe .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  pranvera bica (02-03-2015)

 18. #34
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  Edhe per ju Lulke!Nje mbremje te kendshme te uroj dhe uroj edhe gjithe te tjeret qe jane on!

 19. #35
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  Mund te kemi te gjith mjetet e komunikimit te botes,por asgje absolutisht asgje nuk e zevendeson veshtrimin e qenies njerezore.Paulo Coelho)
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 20. #36
  i/e regjistruar Maska e par
  Anėtarėsuar
  10-09-2010
  Postime
  821
  Faleminderit
  13
  54 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  gjithe stresin e dites e heq me perqafimin e *mbremjes*
  Morali & Miresia
  Virtyte te trazuara nga mendje te modifikuara.

 21. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar par pėr postimin:

  Lulke (04-03-2015)

 22. #37
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Edhe per ju Lulke!Nje mbremje te kendshme te uroj dhe uroj edhe gjithe te tjeret qe jane on!
  Flm Tetka ime dashur te perqafoj!!!!!!! ......................: Do te kthehen te gjithe, a e di?
  Dikush do te kthehet si nje rrahje zemre, thjesht eshte larguar nga jeta jote.
  Dikush do te kthehet per te konsumuar dhe pak zemren tende, edhe me pas do te ike serish.
  Dikush do te kthehet per te te vjedhur nje buzeqeshje apo edhe nje lot te fundit.
  Dikush do te kthehet per te te thene se pa ty ndihet mire, i shtyre nga krenaria e tepert.
  Dikush do te kthehet per te te thene qe te ka dashur, por tani jo me.
  Dikush do te kthehet per nje perqafim, sepse ai e di mire ngrohtesine qe buron e mund t'ia japesh vetem ti.
  Dikush do te kthehet per te te fyer, por ti e qete dhe indiferente si gjithmone, do ja hedhesh pa problem.
  Dikush do te kthehet per te te kerkuar falje, kerkon qe t'i hapesh serish dyert e zemres tende, sepse e ka kuptuar qe pa ty nuk mund te eci perpara, se pa ty jeta eshte e vrenjtur si nje re e zeze, dhe ne ate moment, c'do te besh!?

  F.V
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 23. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  pranvera bica (04-03-2015)

 24. #38
  i/e regjistruar Maska e JuliusB
  Anėtarėsuar
  06-08-2012
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  620
  Faleminderit
  14
  68 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  Oj lule ku ke hum bashk me at durrsaken tjtr?

 25. #39
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  Jul un kam qen e zen kto dite ......per Bussen se di po un mésa po shof ka qen prezent kto dite ne forum . Nqfs e ke per noj tjeter se di .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 26. #40
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Thenia e mbremjes/darkes!

  zemrusheeee me kishte marre malli puth

Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •