Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-02-2015
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Shqiptar dhe Italian - Diferencat (Humoristike)

  Qesha me lot kur e pashė ahahaha

 2. #2
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Shqiptar dhe Italian - Diferencat (Humoristike)

  Kjo eshte te qash ti thua qesha me lot.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Shqiptar dhe Italian - Diferencat (Humoristike)

  lol
  shume shume te verteta

  mos qaj nga emocioni o Darius ;p
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 4. #4
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Shqiptar dhe Italian - Diferencat (Humoristike)

  Ky i joti ishte humor?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •