Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime

  Edi Rama pas pėrmbytjeve: 5 vjet burg kush nuk di not!

  Pėrmbytjet/ Plas gallata nė Facebook, Rama: 5 vjet burg kush nuk di not (Foto)

  Emri: permbytjet-11.jpg

Shikime: 1813

Madhėsia: 35.6 KB

  Emri: permbytje-10.jpg

Shikime: 1791

Madhėsia: 68.9 KB

  Emri: permbytje-9.jpg

Shikime: 3731

Madhėsia: 17.5 KB

  Plas gallata ne rrjetet sociale pas permbytjeve nje jave me pare kryesisht ne Fier dhe Vlore.

  Perdoruesit e Facebook kane montuar fotografi te permbytjeve duke i bashkengjitur edhe deklarata te kryeministrit Edi Rama.

  Ne nje prej fotografive, permbytjet ne jug cilesohen si mbajtje e premtimit te qeverise qe u realizua brenda 300 diteve!

  Ndersa ne nje fotografi tjeter kryeministri thote se vlonjatet nuk kane pse te ankohen pasi ata dine not.

  Por pjese e ketyre fotomontazheve eshte bere edhe ish kryeministri Berisha me rekordet e tij te notit.

  Panorama

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime

  Pėr: Edi Rama pas pėrmbytjeve: 5 vjet burg kush nuk di not!

  Foto te tjera...

  Emri: permbytje-8.jpg

Shikime: 3335

Madhėsia: 37.0 KB

  Emri: permbytje-7.jpg

Shikime: 396

Madhėsia: 25.5 KB

  Emri: permbytje-6.jpg

Shikime: 780

Madhėsia: 38.3 KB

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime

  Pėr: Edi Rama pas pėrmbytjeve: 5 vjet burg kush nuk di not!

  Foto te tjera...

  Emri: permbytje-5.jpg

Shikime: 8886

Madhėsia: 45.6 KB

  Emri: permbytje-4.jpg

Shikime: 462

Madhėsia: 33.8 KB

  Emri: permbytjet-3.jpg

Shikime: 385

Madhėsia: 78.0 KB

 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime

  Pėr: Edi Rama pas pėrmbytjeve: 5 vjet burg kush nuk di not!

  Dhe e fundit...

  Emri: permbyetjet-2.jpg

Shikime: 409

Madhėsia: 51.7 KB

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Edi Rama pas pėrmbytjeve: 5 vjet burg kush nuk di not!

  lol

  ...sa kam qeshur
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: Edi Rama pas pėrmbytjeve: 5 vjet burg kush nuk di not!

  ahhahahhahahahahhaha urgjentish notin
  Gjaku lahet me Gjak

 7. #7
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Edi Rama pas pėrmbytjeve: 5 vjet burg kush nuk di not!

  Robt pagujn qimet e krese per tbo cik pushime ne venecia nshqiperi e kan pa lek. Lol pertej shakas kto fotot mkan shkri me lot po qesh .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 8. #8
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Edi Rama pas pėrmbytjeve: 5 vjet burg kush nuk di not!

  Si ka mundesi qe nuk paskan postuar/replikuar delet dhe 'analistet' e edvin krizes ?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •