Close
Faqja 0 prej 10 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 188
 1. #1
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Tipi me i lezecem.

  Si fillim Pershendetje . Kjo eshte tema ime personale e shpresoj mos ekzistoj nje tjeter me pare . Arsyeja eshte per te evitu Qit Qatet neper tema te tjera Gjithashtu per te pare /vleresuar personin me te lezecem te kesaj faqe! Personalisht mos ishin Tipa si Sero ,hot sot kjo dite do ishte pak e zymte per mua, dhe jo vetem sot. po per ju??? P.s Hot ajde ktu dhe fike ate rezistencen qe ke afer se na dogje.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  O Lule, une hika nga ajo tema tjeter t'mos afrohem me afer,
  e ty me fton ketu ne kete teme personale.

  Do me m'bo me faqe t'kuqe apo si e kam hallin?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 3. #3
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Ore nuk eshte teme prezantimi qo personalja po nforum ket tem e hap vec un. Un te thash fike jo ngrije ma shum nxehtesin Hahahaha . Ne qofte se tu skuqen faqkat mir tu bo e mériton ..perfito ulu sa skan ardh gocat se zgjen vend mo.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 4. #4
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Ateher Lulke sinqerisht mendoj qe jom tipi i lezecem hahha Sa egoithte jam boj shaka se mos ishe ti ky kaqoli lart bella julius e shuum te tjere ca kuptimi ka ky forumi mii.

  Uuu qe ti rrofsh qe na hap ikshu temash indipendenteeee
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Ore nuk eshte teme prezantimi qo personalja po nforum ket tem e hap vec un.:-D Un te thash fike jo ngrije ma shum nxehtesin Hahahaha .:-p Ne qofte se tu skuqen faqkat mir tu bo e mériton ..perfito ulu sa skan ardh gocat se zgjen vend mo.:-D
  He mo, se mua m'hyri frika se duhet mbush personalen nashi.
  Tani fike e tani ngrije, po ta kisha une me suste, do punoja ne kryqezimin e trenave.
  Do me thon se nashi e nxona vendin ma t'mire?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 6. #6
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  Ateher Lulke sinqerisht mendoj qe jom tipi i lezecem : D hahha Sa egoithte jam boj shaka se mos ishe ti ky kaqoli lart bella julius e shuum te tjere ca kuptimi ka ky forumi mii.

  Uuu qe ti rrofsh qe na hap ikshu temash indipendenteeee : D
  Uaaaaaa ēa kompliment tka bo o hot Hahahaha . Lash nom me ze kam qesh loool !! Buse oj sumce po kshu jemi rehat mi sna akuzon kush qe jena llapazone
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,215

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Kush eshte dhe cka eshte tip i lezecem, se une lezetin ua di vetem pijeve dhe ushqimit??
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Poeti : 09-02-2015 mė 08:48
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 8. #8
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Uaaaaaa ēa kompliment tka bo o hot Hahahaha . Lash nom me ze kam qesh loool !! Buse oj sumce po kshu jemi rehat mi sna akuzon kush qe jena llapazone
  Lulije thonkshin qente mos i kallzo kurrkujt se ca osht kaqoli hahaha Fundja ktu se merr vesh kush pervec durrsit kete fraze
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 9. #9
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Poeti tipi qe tmahnit nforum
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  He mo, se mua m'hyri frika se duhet mbush personalen nashi. : D
  Tani fike e tani ngrije, po ta kisha une me suste, do punoja ne kryqezimin e trenave. : D
  Do me thon se nashi e nxona vendin ma t'mire? : D
  Hahahahahaha o i poshter , pse bon kshu tashi kur ti vete e ke pranu qi adapt cdo lloj zanati loool !! Mushe se ti venin qi t'perket e di nashti .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,215

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Poeti tipi qe tmahnit nforum

  Cka duhet bo me t'mahnit?
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 11. #11
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Citim Postuar mė parė nga Busy Girl Lexo Postimin
  Lulije thonkshin qente mos i kallzo kurrkujt se ca osht kaqoli : D hahaha Fundja ktu se merr vesh kush pervec durrsit kete fraze
  Po jo mi jo ku kom kohe un me diftu ������ e din dhe tironcit mgja cdmth kaqol ishalla stregojn !! Qoft per hajer sa kam qesh , sdi sa kam pa e nigju ket shprehje them se qekur isha n Durres

 12. #12
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Po jo mi jo ku kom kohe un me diftu ������ e din dhe tironcit mgja cdmth kaqol ishalla stregojn !! Qoft per hajer sa kam qesh , sdi sa kam pa e nigju ket shprehje them se qekur isha n Durres
  UU qiqa ja e shef qi jom e lizecme une. Kaqole tii mu mu ka bo zi gjiza qe ha kjo pika taj
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Uaaaaaa ēa kompliment tka bo o hot Hahahaha . Lash nom me ze kam qesh loool !! Buse oj sumce po kshu jemi rehat mi sna akuzon kush qe jena llapazone
  Po Busen une e kam komplimente, Lule tregom cer m'tha t'qeshi edhe une me ze?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 14. #14
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Citim Postuar mė parė nga Poeti Lexo Postimin
  Cka duhet bo me t'mahnit?
  Nuk thash me me mahnit mu ,po forumin
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Poeti tipi qe tmahnit nforum :-p
  Hahahahahaha o i poshter , pse bon kshu tashi kur ti vete e ke pranu qi adapt cdo lloj zanati loool !! Mushe se ti venin qi t'perket e di nashti .:-D
  Lule, kam thene pothuaj t'gjithe,
  s'dojna me bo nashi shpresa t'paarritshme.
  E mire qe m'tregova, se pata frike se ma ze Busja venin.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 16. #16
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Me ta thon Lulija o hot ca te thash une ti iken e ma le venin vet
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,215

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Nuk thash me me mahnit mu ,po forumin
  Epo une meshkujt nuk dua me i mahnite hahhahaha
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 18. #18
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Lule, kam thene pothuaj t'gjithe,
  s'dojna me bo nashi shpresa t'paarritshme. : D
  E mire qe m'tregova, se pata frike se ma ze Busja venin. : D
  E paarritshmja , tunduse ,zhurmuse thumbuse , tham fike jo ndize or taj se jemi n “orar pune Tani qi e di na sill dicka me pi se dhe pak marova un ,ska ēa mbo drejtori .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  O Lule ngadal mos m'bo presion, se shef Busen qi do me ma zon venin,
  gjitha keto djerse m'rrodhen ta zo ket ven, e Busja do me e marre qyl.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Hap nje sondazh me mire qe te shmangen chit-chatet e shumta jashte teme. Secili nga ne eshte i/-e lezetshem/-e ne llojin e vet.
  Feelings change - memories don't.

 21. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mia@ pėr postimin:

  javan (09-02-2015)

Faqja 0 prej 10 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •