Close
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 188 prej 188
 1. #181
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,215
  Faleminderit
  103
  101 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  S'ka jo...isha une por me nuk jam hahhahahhahaaa
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 2. #182
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Hahaahahah ja nje humbje e madhe
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 3. #183
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,215
  Faleminderit
  103
  101 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Epo cka te besh kur ka unikate hahhaa
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 4. #184
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Jo jo ske cte besh Poet
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 5. #185
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,215
  Faleminderit
  103
  101 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Me duhet te le nje trashegimtar/e hahhahaa
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 6. #186
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  655
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  PO mua me busyn a na llogarite moo poeto ?

 7. #187
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,215
  Faleminderit
  103
  101 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Nuk eshte pyetje: Tipe e lezecme...por Tip i lezecem...pra mashkull hhahahhahahahha
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 8. #188
  Super Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  1,384
  Faleminderit
  202
  138 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Tipi me i lezecem.

  Tipi lezetshem eshte stad i perkohshem mes te panjohurit dhe shokut. Tip i lezetshem eshte ai qe s'ke njoft mire akoma dhe te ecen muhabeti. Madje kur eshte i hapur per shoqeri, estrovers. Pastaj po doli i hajrit e ben shok. Po s'doli rri te gjendja e tipit te lezetshem ne pergjithesi, por mund te jete traap dhe i lezetshem.
  Silence is golden.

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •