Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,759
  Faleminderit
  69
  192 falenderime nė 177 postime

  Konkurim ngrenie ne Filadelfia Wing Bowl 2015

  Chikagojani Patrick Bertoletti , ne nje konkurim per ngrenie(Eating Contest)
  te shpejte ne Filadelfia doli kampion dhe fitoi cmimin
  Wing Bowl 2015 Ai hengri 444 chicken wings(krahe pulash) ne 26 minuta.
  Krejzi.................
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 03-02-2015 mė 23:11
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Konkurim ngrenie ne Filadelfia Wing Bowl 2015

  Do ket marre pjese Rexhina tek ky konkurs ? Jam shum kurioze.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 3. #3
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,759
  Faleminderit
  69
  192 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Konkurim ngrenie ne Filadelfia Wing Bowl 2015

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Do ket marre pjese Rexhina tek ky konkurs ? Jam shum kurioze.
  I shikon ata kushurinjte(cousins) e tu si hane aty,lol
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime nė 441 postime

  Pėr: Konkurim ngrenie ne Filadelfia Wing Bowl 2015

  hahaa

  Kur ti shikojne historianet e ardhshem keto pamje,mbas 2000 vjetesh, do shkuajne;barbaret e epokes te bronzit preferonin demin ndersa barbaret e epokes te komjuterit sakrifikonin pulen.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •