Close
Faqja 22 prej 22 FillimFillim ... 12202122
Duke shfaqur rezultatin 421 deri 435 prej 435
 1. #421
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?

  Citim Postuar mė parė nga martini1984 Lexo Postimin
  Ata user qe njof une ne forum gjerman dhe jane briliante per futboll, mendojne qe Liverpool do fitoje.
  Ate deshiroje dhe vete....si pergjigje.
  Ne fund vendos UNE se qfar eshte e drejte eshte apo jo!
  Pra Frankfurt SOT kundra Dortmund nuk humbet.

  Pergjegjesine e mbaje vete.
  GREATE.

 2. #422
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?

  Citim Postuar mė parė nga martini1984 Lexo Postimin
  Akullorja ishte e mire,shoqerimi i kendshem dhe tani ne shtepi duke bere detyrat per baste....
  Ti vrejm iher
  I besoj INSTIKTIT tim....PERHERE.
  GOU Frankfurt.

 3. #423
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?

  Citim Postuar mė parė nga martini1984 Lexo Postimin
  I besoj INSTIKTIT tim....PERHERE.
  GOU Frankfurt.
  Keshtu eshte KJO.

 4. #424
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?

  Dashuroj VETEN.
  Danke

 5. #425
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?

  o tipa cirquozer me juve do merren ata...

 6. #426
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?

  E Dua veten.Ne KULM

 7. 2 antarėt mė poshtė falenderuan martini1984 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  skender76 (07-05-2016),Xhenet.M.S. (28-08-2018)

 8. #427
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?


  Relax me teutonet.....por neser ka diqka.
  LG.

 9. #428
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?

  Bleva cigare ne automat,temperatura 20° dhe ich LIEBE GERMANY sepse sta ca darin ASNJERI.

 10. #429
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?

  Citim Postuar mė parė nga martini1984 Lexo Postimin
  E Dua veten.Ne KULM


  Martin,

  paqen, e sjell vetem drejtsia

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  martini1984 (07-05-2016)

 12. #430
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Martin,

  Faleminderit.
  Jeta vazhdon.

 13. #431
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,142
  Faleminderit
  434
  518 falenderime nė 436 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?

  Po lexoja diēka per gjuhen shqipe ne Durres (1907-1909)

  -Qeveria e Durresit shpalljen e Hyrietit ia beri te njohur popullit me anen e tellallit,i cili mu ne mes te pazarit te ketij qyteti therriste : " O milet dovleti i dha popullit kos ..." dhe me qene se nuk e thosh dot kostitucion thosh kos,kost dhe me ne fund tha : "shpalli per miletin e tij Hyriet".

 14. #432
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?

  hyra ne forum e me duket sikur po eksploroj nje park arkeologjik
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 15. #433
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?

  Ne keto momente vendosa te kyqem ne forum te pershendes antaret .
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 16. #434
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,244
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Ne keto momente vendosa te kyqem ne forum te pershendes antaret .
  Pėrshėndetje Xhenet.M.S !
  Silence is golden.

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lazo pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (28-08-2018)

 18. #435
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime

  Pėr: ēfare po beni kto momente ?

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Pėrshėndetje Xhenet.M.S !
  Pėrshendetje Lazo
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

Faqja 22 prej 22 FillimFillim ... 12202122

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •