Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-01-2015
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  2

  Romeo & Juliet

  Na kane ngarkuar nje detyre per te ngritur nje tem ne forume per Romeo dhe Juliet.

  Cmendim keni mbi dashurine e Romeo dhe Juliet !?

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-01-2015
  Postime
  2

  Pėr: Romeo & Juliet

  Dashuria e ktyre eshte e pamundur dhe shkakton vtm probleme zenka dhe vdekje midis dy paleve. Moslejimi i ksaj dashurie sjell nje fund tragjik duke bere dhe pendesen e dy familjeve por do te ishte teper vone.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-12-2014
  Vendndodhja
  FRANCE
  Postime
  151

  Pėr: Romeo & Juliet

  Citim Postuar mė parė nga Anita34 Lexo Postimin
  Dashuria e ktyre eshte e pamundur dhe shkakton vtm probleme zenka dhe vdekje midis dy paleve. Moslejimi i ksaj dashurie sjell nje fund tragjik duke bere dhe pendesen e dy familjeve por do te ishte teper vone.
  DOMETHEN, ?prap nuk e kuptova un cfar mendimi ke ti? ESHT DICKA E MIRE APO JO SIPAS TEJE ,? ti do doja te ekzistonte nje dashuri e tille ne jeten tende?
  dhe mireseerdhe ne forum anita..!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-01-2015
  Postime
  2

  Pėr: Romeo & Juliet

  esht dicka e keqe ,,,nuk do te me pleqente ajo dashurir ...dhe flm :p

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-12-2014
  Vendndodhja
  FRANCE
  Postime
  151

  Pėr: Romeo & Juliet

  Aaaa...eh pra.. Mendova se do thoje ndryshe .. :p
  Mua do te me pelqente p.sh nje dashuri aq e sinqert sa kjo e zhuljetes po ske ce do.. : esht thjesht imagjinare se sbesoj se ekziston tek nje femer sot.. Dhee: pse jo, dhe gjithcka ka ndodh aty me pelqen per vet faktin se nuk ekziston me ajo ''luft'' mes familjeve te dy te dashuruarve sot..
  :D

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •