Close
Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 140 prej 140
 1. #121
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime

  Pr: Elbasan: Shkatrrohet laboratori i kokains, arrestohet nipi i Enver Hoxhs

  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  E per cfare na i beke respekte ti Edi Rames o goldian? Hiqi kapelen gjermaneve e interpolit se te ishte per Edi Ramen dhe policine shqiptare, nuk i hynte gjembi ne kembe as Ermal Hoxhes e as ndonje tjetri.

  Operacioni eshte kryer ne menyre te tille dhe me nje shpejtesi te tille qe nuk i ka lene kohe e mundesi askujt te lajmeroje fajtoret. Cdo perpjeke per te liruar ndonje prej tyre do te thote vetevrasje politike. As Rama e as ndonje tjeter nuk do guxoje te beje hapin me te vogel ne kete drejtim. Rama ka fatin qe te dale si hero nga kjo situate. Dhe serisht, kete lloj amortizimi e ka mundesuar nderhyrja e policise gjermane dhe e interpolit. Nje laborator kaq i madh kokaine eshte i pamundur te mos jete ne radarin e politikaneve ne Shqiperi. Behet fjale per shume kolosale parash dhe dihet mire qe ata jane te paret qe e ndjejne eren e lekut si hienat ate te kermes.
  Po si thua ti, ia japim me mire meritat berishes. Mvje keq kur shoh te tilla postime amatoreske. Tregohuni me realiste per ato qe shkruani. Me kto propagandat e shekullit te kaluar qe shoh ktu shpesh here, humb dhe serjoziteti i forumit.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 2. #122
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Ju masni komentet me kutin tuaj. Per ju jane dy rruge, ose Berisha ose Rama. Clidhje ka Berisha me komentin tim? As qe kisha ne mendje sepse as qe e duroj dot ate njeri. Pastaj kush na qenke ti qe na i etiketoke postimet si amatoreske vetem sepse ste pelqejne ty? Serioziteti forumit i humbet nga militantet e cdo lloj force. Ti shfaqesh komplet militant i Rames me mbrojtjen histerike qe i ben dhe me sulmin e reagimin agresiv qe ben ndaj nje mendimi kunder. Aty ne Shqiperi te gjithe jane bere kompetente politike. Keshtu eshte kur nga mengjesi ne darke, njerezit ne vend qe te punojne e te merren me dicka produktive, bejne llafe e thashetheme qe i vene emrin "politike". Kjo i shtyn te mendojne qe jane dhe kompetente ne politike.

 3. #123
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Une sjam as militant dhe as qe behet fjale te perfaqesoje ndonje parti. E kam thene hapur qe midis dy te keqijave zgjedh te keqen me te vogel. Me beri pershtypje llogjika qe shfaqe duke ber kritikun ndaj meje, ndekohe nga ana tjeter ben vete super paragjykuesin.

  Nuk arrij te kuptoj se si nuk mund ti japim vlera shtetit ne nje super aksion policor. Jo gjermani jo fbi etj etj. Si muhabet kafesh me komshiun te pallati perball
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 4. #124
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime n 103 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Une sjam as militant dhe as qe behet fjale te perfaqesoje ndonje parti. E kam thene hapur qe midis dy te keqijave zgjedh te keqen me te vogel. Me beri pershtypje llogjika qe shfaqe duke ber kritikun ndaj meje, ndekohe nga ana tjeter ben vete super paragjykuesin.

  Nuk arrij te kuptoj se si nuk mund ti japim vlera shtetit ne nje super aksion policor. Jo gjermani jo fbi etj etj. Si muhabet kafesh me komshiun te pallati perball
  edhe shteti me i pjerdhur te merr shpirtin po te doje. Ky shteti yne nuk do , jo se nuk mundet, ne kete rast megjithese nuk donte u detyrua ti kapi keta mostrat e atavizmave komuniste
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 5. #125
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Se ve ne diskutim qe shteti po te doje te ben cdo gje. Por ama ne 20 e kusur vite, asnjehere nuk ka patur kaq era shtet sa ka tani. Nuk po i bej heronj kto qe jane aktualisht, por nuk shoh destabiluzime nuk shoh me shkelje ligji ne menyre te hapur nuk shoh me ato tipat qerosa me tatuazhe qe bonin te fortin me policat etj etj. Patjeter qe dhe kjo qeveri ka te meta sa te duash. Nuk eshte e lehte te besh shtet ne standarte perendimore brenda nje mandati. E di e gjithe Shqiptaria se si ishte Shqipria para se te vinin kto ne pushtet

  Te fala Albo
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 6. #126
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Une sjam as militant dhe as qe behet fjale te perfaqesoje ndonje parti. E kam thene hapur qe midis dy te keqijave zgjedh te keqen me te vogel. Me beri pershtypje llogjika qe shfaqe duke ber kritikun ndaj meje, ndekohe nga ana tjeter ben vete super paragjykuesin.

  Nuk arrij te kuptoj se si nuk mund ti japim vlera shtetit ne nje super aksion policor. Jo gjermani jo fbi etj etj. Si muhabet kafesh me komshiun te pallati perball
  Sepse nje njeri qe rripte cdo investitor kur ishte ne krye te bashkise dhe merrte rryshfete me qindra mijera euro per nje leje ndertimi nuk me krijon asnje besim si figure, as nga ana morale dhe as nga ana politike. Kjo eshte perdorimi i llogjikes sime. E perseris, mos kishte qene hyrja ne loje e gjermanit, laboratori i droges edhe kush e di per sa kohe do vazhdonte te funksiononte. Ska nevoje te jesh gjeni, mjafton nje llogjike e thjeshte per nje realitet si Shqiperia. Aty ku ndodhet leku i madh, politikanet jane te perzjere deri ne gryke. Une nuk paragjykoj Angel, une thjesht konstatoj.

 7. #127
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime n 21 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Sepse nje njeri qe rripte cdo investitor kur ishte ne krye te bashkise dhe merrte rryshfete me qindra mijera euro per nje leje ndertimi nuk me krijon asnje besim si figure, as nga ana morale dhe as nga ana politike. Kjo eshte perdorimi i llogjikes sime..
  Une nuk paragjykoj Angel, une thjesht konstatoj.
  ne cilen menyre e ke konstatuar kete qe thua?
  mua me ngjan nje paragjykim i paster

 8. #128
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Sepse nje njeri qe rripte cdo investitor kur ishte ne krye te bashkise dhe merrte rryshfete me qindra mijera euro per nje leje ndertimi nuk me krijon asnje besim si figure, as nga ana morale dhe as nga ana politike. Kjo eshte perdorimi i llogjikes sime. E perseris, mos kishte qene hyrja ne loje e gjermanit, laboratori i droges edhe kush e di per sa kohe do vazhdonte te funksiononte. Ska nevoje te jesh gjeni, mjafton nje llogjike e thjeshte per nje realitet si Shqiperia. Aty ku ndodhet leku i madh, politikanet jane te perzjere deri ne gryke. Une nuk paragjykoj Angel, une thjesht konstatoj.
  Se ve ne dyshim bagazhin qe ke. Por ti Darius e di shume mire se si eshte "POLITIKA". Mendon qe po te ishte ndonje tjeter kryetar bashkie, do te ishte njeri i ndershem me ideale?! Nese ti vertete mendon se egziston ndonje politikan me ndergjegje, ideale dhe parime, une terhiqem.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 9. #129
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Une sjam as militant dhe as qe behet fjale te perfaqesoje ndonje parti. E kam thene hapur qe midis dy te keqijave zgjedh te keqen me te vogel. Me beri pershtypje llogjika qe shfaqe duke ber kritikun ndaj meje, ndekohe nga ana tjeter ben vete super paragjykuesin.

  Nuk arrij te kuptoj se si nuk mund ti japim vlera shtetit ne nje super aksion policor. Jo gjermani jo fbi etj etj. Si muhabet kafesh me komshiun te pallati perball
  hhahahah si tha darius nuk i doli koha askuj te lajmeronte fajtoret .si te dun e hedheni bajgen demokratet kur ju ikin thone jane njerezit e rames i lajmero dikush kur kapen sju del koha per lajmerim
  cudi mer po ne kohe te birishes nuk pat gjermani per tu bere te Tilla aksione?????
  JO SEKS PARA MARTESE

 10. Anetart m posht kan falenderuar goldian pr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (19-06-2015)

 11. #130
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Darius te pakten eshte realist ne lidhje me urrejtjen patollogjike qe ka ndaj berishes lol.

  Por Darius ka nje gje te keqe sepse pretendon qe Edi Rama ta bej Shqiprine per tre vjet si Kanadaja.

  Darius harron se si e gjeti Edi Rama shtetin.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 12. #131
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Citim Postuar m par nga Kalvin Lexo Postimin
  ne cilen menyre e ke konstatuar kete qe thua?
  mua me ngjan nje paragjykim i paster
  Paragjykim? Posi jo mer zoteri. Krejt papritur mu tek te sajoj gjera per Edi Ramen kur ka qene kryebashkiak. Jane ata qe ndertonin pallate e kerkonin leje ndertimi te cilet kane folur e treguar per pazaret e Rames me sekserin e tij Tan Leprin. Deri ne 500 mije euro ka kerkuar palacoja per nje leje ndertimi. Kur hajdutin dhe abuzuesin e etiketon me emrin qe ka, nuk eshte paragjykim por realizem.

 13. #132
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Darius te pakten eshte realist ne lidhje me urrejtjen patollogjike qe ka ndaj berishes lol.

  Por Darius ka nje gje te keqe sepse pretendon qe Edi Rama ta bej Shqiprine per tre vjet si Kanadaja.

  Darius harron se si e gjeti Edi Rama shtetin.
  Nuk pretendoj aspak qe Shqiperia te behet si Kanadaja. Cdo vend ka specifiken e tij por meqe ra fjala, Shqiperia per siperfaqen e popullsine qe ka, mund te behet 100 here me e mire se Kanadaja. Por jane pikerisht larot e balot qe e terheqin zvarre. Edi Rama nuk e mori Shqiperine ne gjendje te mire dhe spretendon njeri mrekullira prej tij. Po ja qe mua sme hiqen nga koka dallaveret qe ka bere ne kohen e bashkise. Do thuash ti, keshtu jane te gjithe ne Shqiperi. Dhe pikerisht kjo eshte arsyeja pse une i konsideroj *m*u*t njerin e kake tjetrin.

 14. Anetart m posht kan falenderuar Darius pr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (19-06-2015)

 15. #133
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime n 95 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Ktu jam per here te pare ne nje mendje me ty, por me nje ndryshim te vogel qe duhet ta pranojme se ky eshte me pak kake se ato paraardhesit e tije pro serb.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 16. #134
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-12-2014
  Postime
  27
  Faleminderit
  1
  3 falenderime n 2 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Darius te pakten eshte realist ne lidhje me urrejtjen patollogjike qe ka ndaj berishes lol.

  Por Darius ka nje gje te keqe sepse pretendon qe Edi Rama ta bej Shqiprine per tre vjet si Kanadaja.

  Darius harron se si e gjeti Edi Rama shtetin.
  Ca Gjeti rama o shoku....
  Shqiptaret sot ne 2015 duhet te merrnin rreth 250-400€ per familje asistence ne muaj nga shfrytezimi i pasurive,por pasurite nen dhe mbi tokesore jane vetem per Parine.
  Edi Rama ne fillim e ka pas doren e lehte ne fillim 150.000 usd per leje,dhe 8 studio ne Tirane ishin ato qe firmoste Ed Rama per leje,keto dihen.
  Ndersa i perket laboratorit,dihet qe 90% te narkotrafikut ne Kube e bejne sherbimet secrete,dhe per te dale dikush garant atje,nuk mund te dale ai SALCICJA i tiranes qe kerkohet nga interpol albanistanit,se ato jane linja qeveritare dhe......nuk hyn dot askush,ate qe bene PD apo PS ishte nje nder i vogel per padronin e madh Erjonken,i ulen sasine e kokaines se kapur,duke e degraduar ne 100 kg,ku per nje ekpert ja bene mmmmuuuuuuuuuuu,se 100 kg dhe me biciklete i merr,jo ti organizosh nga fundi botes,te riskosh per laboratore ....etj,nga 3 ton,u be 100 kg.
  Qe na u kap Ermalka diku eshte bere nje gabim,dhe ka mundesi qe derisa i digjet makina avocatit te atij Ilirit apo si e ka emrin,sinjali eshte goxha i qarte,fol se.......ose mbylle sqepin.
  Te besh debat per mustaqet e Celos,eshte humbje kohe,por vrasja e Santos qe kishte rreth 4 apo 8 miliarde € trasanksione ne 2 vjet sipas gazetave,eshte nje lum parash.
  Shqiperia do vazhdoje te vuaje dhe Ushtaret e Politikes shqiptare pa perjashtuar asnje,do bejne sic do thote amerikani dhe europi,ose ushtare ne degradim tip Nano u jepet pension me nje llogari disa milioneshe.
  Kanalet e Zeza te Qeverive nuk mbyllen asnjehere,dhe nje kanal te tille nipi xhaxhit e kishte nen kontroll,deri sa ra vet brenda.Kompromiset do behen ne prapaskene,se dhe D.Bank,banka me e madhe ne EU,eshte zhytur vete ne M U T,si cdo banke,qofte dhe ato zviceriane qe mbahen si Model per Turmat,po ne fakt jane Experte ne eleminime te llogarive bankare,dhe deri te Personat qe i zoterojne keto llogari,se nuk eshte aq e kollajte sa ju mund te mendoni bej 20.000.000 mil € apo dollar dhe mbylli ne ndonje banke ne parajsat fiskale,se ndonje dite te vjen dhe ndonje truck e te con ne boten tjeter me gjithe makine,dhe me e keqja dhe familjarisht.mbase ju duken alibi per te qeshur..??ashtu e leme,po kur ben shume para dhe bllokon tregun me cmime,rrjetet e tjera te narkotrafikut nuk bejne nani nani.

 17. #135
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime n 21 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Paragjykim? Posi jo mer zoteri. Krejt papritur mu tek te sajoj gjera per Edi Ramen kur ka qene kryebashkiak. Jane ata qe ndertonin pallate e kerkonin leje ndertimi te cilet kane folur e treguar per pazaret e Rames me sekserin e tij Tan Leprin. Deri ne 500 mije euro ka kerkuar palacoja per nje leje ndertimi. Kur hajdutin dhe abuzuesin e etiketon me emrin qe ka, nuk eshte paragjykim por realizem.
  thash paragjykim sepse me "me tha, i thash, degjova qe, ka shum mundsi, sipas asaj qe kam degjuar, te gjith vjedhin dhe ky nuk ben perjashtim, patjeter qe vjedh se kot ska vajtur aty, etj...etj" jan te gjitha llafe ne ere, sipas ketij standarti te gjith shqiptaret dalin te korruptuar sepse te gjith mbajn njeri tjetrin neper goje.
  qe te kuptohemi, edhe une mendoj njesoj si ti dhe propabiliteti eshte i madh qe ashtu duhet te jete por nuk thua dot "flas me fakte".

 18. #136
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-12-2014
  Postime
  27
  Faleminderit
  1
  3 falenderime n 2 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Citim Postuar m par nga Kalvin Lexo Postimin
  thash paragjykim sepse me "me tha, i thash, degjova qe, ka shum mundsi, sipas asaj qe kam degjuar, te gjith vjedhin dhe ky nuk ben perjashtim, patjeter qe vjedh se kot ska vajtur aty, etj...etj" jan te gjitha llafe ne ere, sipas ketij standarti te gjith shqiptaret dalin te korruptuar sepse te gjith mbajn njeri tjetrin neper goje.
  qe te kuptohemi, edhe une mendoj njesoj si ti dhe propabiliteti eshte i madh qe ashtu duhet te jete por nuk thua dot "flas me fakte".
  Do ti Fakte.??
  Po si do ti verifkosh faktet,apo do fillosh ti pastaj......shiko se me tha,do vinte po iku,e lashe po nuk erdhi....etj.
  Une nuk kam pare e degjuar qe ndonje Forum te kthehet ne prokurori apo gjyakte Ligjore!?!?!
  Info qe ke,intuita,parandjenja..etj behen bashke dhe krijohet nje ide e jotja.
  Nqs ti do fakte do te ti jap une te faktuara dhe me dokumenta per evazione ne 400.000€ ne vit,bile te fresketa dhe me emra,manaxherezh,drejtoresh,shoferesh,firme dhe vule.....po me nje kusht!!!
  Dua 50.000€,si do behet procedura e diskutojme,kete Darius-n,nuk e njoh dhe as kam qejf ta njoh,po mund ta marrim si ndermjetes nqs ai pranon,ose e diskutojme ska problem.
  Si thua...??

 19. #137
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime n 21 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Citim Postuar m par nga A.A Lexo Postimin
  Do ti Fakte.??
  Po si do ti verifkosh faktet,apo do fillosh ti pastaj......shiko se me tha,do vinte po iku,e lashe po nuk erdhi....etj.
  Une nuk kam pare e degjuar qe ndonje Forum te kthehet ne prokurori apo gjyakte Ligjore!?!?!
  Info qe ke,intuita,parandjenja..etj behen bashke dhe krijohet nje ide e jotja.
  Nqs ti do fakte do te ti jap une te faktuara dhe me dokumenta per evazione ne 400.000€ ne vit,bile te fresketa dhe me emra,manaxherezh,drejtoresh,shoferesh,firme dhe vule.....po me nje kusht!!!
  Dua 50.000€,si do behet procedura e diskutojme,kete Darius-n,nuk e njoh dhe as kam qejf ta njoh,po mund ta marrim si ndermjetes nqs ai pranon,ose e diskutojme ska problem.
  Si thua...??
  vallaj nuk te mora vesh se ca thua
  mos me di gje sal berishen apo lul bashen mua qe me kerkoke 50.000 euro?
  po ke fakte nxiri ti shohim ose coi atje ku duhen deri athere jane perseri fjal ne ere
  gjith te mirat

 20. #138
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-12-2014
  Postime
  27
  Faleminderit
  1
  3 falenderime n 2 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Citim Postuar m par nga Kalvin Lexo Postimin
  vallaj nuk te mora vesh se ca thua
  mos me di gje sal berishen apo lul bashen mua qe me kerkoke 50.000 euro?
  po ke fakte nxiri ti shohim ose coi atje ku duhen deri athere jane perseri fjal ne ere
  gjith te mirat
  Po normal qe nuk kupton dot,si do ti kuptosh kur nuk di ca kerkon dhe me xhepin bosh.
  Ku ke pare informacione pa lek ti apo te filmi 007??
  Une te ofroj info,po kur do te merresh me llafe bosh si Shqipot,dalim te La Fonten-i Dhelpra dhe Rrushte.
  Se ku i coj une eshte pune per mua,po kur te ngel topi mes shaleve dhe zdi ca te thuash kerkon qiqra ne hell,keshtu qe mos u merr me biseda qe su del dot per zot,se po ndejte me kalamanj behesh me cerrka kosi,se nuk dine te hane perplasin lugen ne pjate.
  Nqs sme ke kuptuar akoma DJALI,ca te thote big brotheri.....jepi ndonje dhalle te fresket,dhe mos u merr me muhabete Burrash,po rri aty ne cep dhe degjo,ne rregull???
  Apo do fillosh te debatosh me mua tani??
  Nqs do oferta eshte e vlefeshme deri kur ta shof une te arsyeshme,cmimi nuk ndryshon!!
  Po kesaj rradhe nqs do pergjigjesh thuaj PO ose JO,se P'JO si shqiptaret nuk pranohet.

 21. #139
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,143
  Faleminderit
  81
  793 falenderime n 648 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Zbulimi i kapos s laboratorit t kokains,Prokuroria krkon koh

  TIRAN - Pas 6 muaj hetime prokuroria e krimeve t rnda ende nuk ka mundur t zbuloj kapon e laboratorit t kokains n Xibrak t Elbasanit t zbuluar n janar t ktij viti.

  Ndrkoh burime nga grupi hetimor bn me dije se dy kolumbiant e prangosur n operacionin e prbashkt Gjermano-Shqiptar insistojn se n Shqipri kan ardhur si futbollist.

  E pr kto arsye akuza i sht drejtuar Gjykats s Krimeve t Rnda duke krkuar zgjatje t hetimeve dhe me 3 muaj t tjer.

  Burime nga grupi hetimor sqaruan se n kt faz ku ndodhen hetimet do t kryen verifikimet pasurore t grupit t prfshir n trafik si dhe zbulimi i linjs s mbrritjes s kokains n Shqipri.

  Laboratori n t cilin prpunohej kokaina u zbulua m 14 janar t ktij viti ndrsa n prangat e policis ran Ermal Hoxha, Kelmend Dalipi, Arjan Dalipi, Saimir Batku, Kastriot Imeri, Gentjan Gjonaj, Cezar Avila, Walther Moreno dhe Ilir Hyseni.

  Aktualisht personat e arrestuar ndodhen nn masn e siguris arrest me burg, mes tyre dhe Ermal Hoxha pr t cilin Gjykata e Lart i refuzoi lirin.

  Shqiptarja

 22. #140
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,143
  Faleminderit
  81
  793 falenderime n 648 postime

  Pr: Shkatrrohet rrjeti i kokains, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhs

  Zbardhet dosja - Kokaina n Xibrak/ Lnda kimike u ble me kupon tatimor, Elbasani bhej Shkodr

  Emri: 417-655x356.jpg

Shikime: 216

Madhsia: 29.2 KB

  Prokuroria e Krimeve t Rnda ka dorzuar n gjykat, akuzn pr 9 t pandehurit e laboratorit t drogs q u zbulua n fillim t vitit 2015 n Xibrak t Elbasanit. “Trafik droge” dhe “grup i strukturuar kriminal”, sht akuza pr Ermal Hoxhn dhe t akuzuarit e tjer.
  Mediat print kan publikuar sot dosjen e plot pr t pandehurit ku dalin n drit faktet, bisedat me kod t prgjuara nga prokuroria dhe fakti q lnda kimike e prdorur pr laboratorin u ble me kupon dhe fatura tatimore

  Gjithashtu referuar bisedave t prgjuara nga ana e prokuroris t pandehurit i referohen me “ata shokt” kur e kan fjaln pr dy shtetastit kolumbian.

  Ndrsa Ermal Hoxha prdorte emrin “Shkodr” kur i referohej Elbasanit si destinacion.

  Genci Xhixhs i referoheshin me emrin “i shndoshi” ose daku.

  Si mberriti informacioni nga Gjermania

  N datn 17.12.2014, ka mbrritur n Prokurorin pr Krime t Rnda nj informacion nga ana e autoriteteve gjermane mbi organizimin e nj aktiviteti t trafikimit t nj sasie lnde narkotike, t dyshuar si kokain, nga Shqipria drejt Gjermanis. Nga hetimi i kryer prmes prgjimeve telefonike dhe vzhgimeve, rezultoi se Ilir Hyseni, pas mbrritjes n Shqipri kishte kontakte me shtetasin Kastriot Imeri. N vijim t veprimeve t tij, Ilir Hyseni prve kontakteve me Kastriotin kishte kontakte edhe me Ermal Hoxhn. N kto kushte policia gjyqsore vazhdoi me vzhgimin e lvizjeve t Ilir Hysenit dhe Ermal Hoxhs, derisa n datn 13 janar 2015, u zbulua se kta shtetas udhtuan nga Tirana pr n ish-magazinat e Rezervave Shtetrore n Xibrak t Elbasanit. N kto kushte vazhdoi vzhgimi i ktyre ambienteve, nga ku rezultoi se, prve Ilir Hysenit dhe Ermal Hoxhs, aty kishin akses edhe Klemend Dalipi, pronari i magazins, Arjan Dalipi, Gentian Gjonaj dhe Saimir Batku. Rezultoi nga prgjimet telefonike se personat e msiprm kishin komunikime t shpeshta me njri-tjetrin.Nga vzhgimet u konstatua se dhe dy shtetas t huaj, t cilt m pas rezultuan se ishin kolumbian, Cesar Avila dhe Valther Moren Moreno, kishin akses tek ambientet.

  Kontrolli i Magazines
  Nga provat e gjetura n vendngjarje rezulton se magazina shrbente pr t fshehur nj laborator pr transformimin dhe prpunimin e lndve q kishin prmbajtje kokaine, t cilat pas prpunimit dilnin n produkt prfundimtar q ishte kokain e gatshme pr t’u hedhur n treg. N magazin u sekuestrua e vendosur n nj peshore nj sasi prej 435 gramsh kokain. Gjithashtu u sekuestruan edhe shum pajisje t cilat prdoreshin n procesin e prpunimit.
  “Nj sr faturash tatimore apo kuponsh tatimor q i jan sekuestruar shtetasit Sajmir Batku, pr blerjen e lndve t ndryshme kimike, si acid klorhidrik, sod kaustike etj, apo veshje pune, kova, peshore etj n periudhn mes fundit t nntorit dhe fillimit t dhjetorit t vitit 2014 t cilat m pas e gjetn dhe n laboratorin ku ekstraktohej lnda narkotike e provojn kt” thuhet n dosje.  ORA NEWS

Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •