Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,743
  Faleminderit
  69
  193 falenderime nė 178 postime

  Foto,31 Dhjetor 2014 ne New York.

  Gezuar Vitin e Ri dhe shikim te kendshem.
  Fotot jane marre naten e vitit te ri ne Avenjune 7,ne New York midis oreve 10
  e darkes dhe 12:00 ne temperatura nen zero.
  Tmerresisht ftohte.Megjithate turma ishte shume e qete ate nate
  nuk pati cmendurira ne rruge.Shume barrikada ne rruge trotuare
  dhe turma policesh ne trotuare.
  Dy gjera me bene shume pershtypje.
  Ne nje display gjigande ne nje ndertese ne lartesi 25 metra mbi nivelin e rruges aty ishte nje reklame
  e Sony-it.Sfondi(backgroundi) i reklames ishte i bardhe.
  Ajo e bardha ishte shume e ndritshme dhe e habitshme.
  Nuk kisha pare ndonjehere ne jeten time te bardhe si ajo
  Ishte me e bukur dhe me e bardhe se bora,me e bardhe se rete e bardha,me e bardhe se shkuma e rrojes
  ishte teper fantastike me la me goje hapur si kalama 5 vjec duke e pare.Nje mrekulli.
  te turma qe ishte shume kompakte e ngjeshur te avenjuja 7 dhe 39 street dy blloqe larg Times Square,,aty para meje ishte nje grua
  me nje karroce kalamajsh,me bebe ajo aty ne 11 te nates ne ate te ftohte tmerr nen zero, ne ate turme te ngjeshur
  si konserve sardelesh.Me karroce kalamajsh aty dhe karroca qe e mbuluar me nje plastmas te tejdukshem.
  Ajo kishte sjelle beben aty ne ate te ftohte tmerr dhe ne mes te turmes.Crazy people.
  Nejse.

  Foto e nderteses shume grandioze te revistes Nju Jork Tajms
  ne Avenjune 7(Fashion Ave)

  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,743
  Faleminderit
  69
  193 falenderime nė 178 postime

  Pėr: Foto,31 Dhjetor 2014 ne New York.
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 3. #3
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,743
  Faleminderit
  69
  193 falenderime nė 178 postime

  Pėr: Foto,31 Dhjetor 2014 ne New York.


  Te hyrja ne Madison Square Garden

  7 ave dhe 39 str

  -----
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #4
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,743
  Faleminderit
  69
  193 falenderime nė 178 postime

  Pėr: Foto,31 Dhjetor 2014 ne New York.

  Shenja logoja e dyqanit Swarovski shume e bukur
  Mjelma eshte e rrethuar me shufra vertikale ngjyre
  alumini qe duken si pasqyra,pamje shume fantastike
  ta shikosh aty naten
  Ky Iphoni e mori keq i ka nxjerre shufrat te erreta
  dhe turbull ishte shume ftohte ate moment dhe skisha fokus fare
  isha konfuz komplet nga kaosi ne rruge.  Ja si duket dyqani Swarovski diten(dyqan argjendarie,unazash,vathesh,varesesh etj.)
  http://4.bp.blogspot.com/_FRcyvypuCC.../new_store.jpg
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 11-01-2015 mė 23:14
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar benseven11 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 6. #5
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,743
  Faleminderit
  69
  193 falenderime nė 178 postime

  Pėr: Foto,31 Dhjetor 2014 ne New York.


  Ora 12o plasje e fishekzjarreve nga dritaret e nderteses
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 7. #6
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,743
  Faleminderit
  69
  193 falenderime nė 178 postime

  Pėr: Foto,31 Dhjetor 2014 ne New York.

  Topi i kristalit duket pjeserisht si hene e bardhe ne maje te nderteses
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 8. #7
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,743
  Faleminderit
  69
  193 falenderime nė 178 postime

  Pėr: Foto,31 Dhjetor 2014 ne New York.
  ..............................
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar benseven11 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 10. #8
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,743
  Faleminderit
  69
  193 falenderime nė 178 postime

  Pėr: Foto,31 Dhjetor 2014 ne New York.  ..............................
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 11. #9
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,743
  Faleminderit
  69
  193 falenderime nė 178 postime

  Pėr: Foto,31 Dhjetor 2014 ne New York.
  Perpara Madison Square garden bllok betoni me pije te lena aty
  Lihen zakonisht nga turiste te dehur qe ashtu te dehur nuk dine ku kane koken
  dhe lene pijet ashtu pa i hedhur ne kosh te plerave
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 11-01-2015 mė 21:58
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 12. #10
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,743
  Faleminderit
  69
  193 falenderime nė 178 postime

  Pėr: Foto,31 Dhjetor 2014 ne New York.  .............................
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 13. #11
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,743
  Faleminderit
  69
  193 falenderime nė 178 postime

  Pėr: Foto,31 Dhjetor 2014 ne New York.

  Foto e marre ne largesi me Zoom
  Zumi i punon mire Iphonit
  Samsungu kap dhe nxjerr foto me te bukura se Iphoni
  Aty ne turme para meje ishin 2 veta qe kishin samsung galaksi
  dhe pamjet ne ekran te telefonat e tyre
  dukeshin si me te bukura, me te pastra

  -------
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •