Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 15
 1. #1
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  41
  Postime
  432

  Punime vetiake - te bera kryesisht me fotoshop

  Gjirokastra - kolazh artistik fotosh...

  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 2. #2
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  41
  Postime
  432
  Durresi - nje tjeter punim i ngjashem...

  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 3. #3
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  41
  Postime
  432
  Darka e fundit - Satir...

  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 4. #4
  El-Letrsia Maska e macia_blu
  Antarsuar
  04-05-2002
  Vendndodhja
  michigan usa
  Mosha
  52
  Postime
  2,498
  shiko c'ka bere ylli i botes se forumit. (me ke habitur, trembur, kenaqur.... dhe sidomos me ke bere te ndihem krenare me dashurine qe kam per ty.
  a te perqaf i cike, i cike si shume?!!!!
  macia, ketu.
  "Shkolla nuk e ben njeriun me te mencur, e meson te duket i tille" (e.m)

 5. #5
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  41
  Postime
  432
  Ja dhe nj tjetr pr Korn...  Mace, po ca foto te Fjerzes ku t'i gjej une.:D Se edhe nje per qefin tend dua te bej se s'ben.
  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 6. #6
  Sa e vonove ket te Korces mer Orion, e prisja te dyten ne rradhe :D

  Faleminderit, vertet pune e bukur... ;) Ka me? :) (jo per Korcen jo )

 7. #7
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  41
  Postime
  432
  Per sot boll. Me vone te shofim (do kete dhe te tjera besoj). Nuk qe e dyta ne radhe, po shif i cik, esh dyfish sa te tjerat ;)
  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 8. #8
  Sheeeeeeee tani e pashe tamam ...thashe ca ka dyfish? Shkronjat jo e jo ...hmmmmmm bukur ;)

 9. #9
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  39
  Postime
  1,585
  Shum bukur Orion!

  na sill edhe t tjera...

  sinqerisht
  drini.

 10. #10
  Orioni...

  I ke qare fare...sidomos ate darken e fundit. Nga te ra nder mend me qafsh ;)
  Summertime, and the livin' is easy...

 11. #11
  Perjashtuar Maska e Ihti
  Antarsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  966
  Te gjitha shume te bukura.

  Ajo Darka e fundit eshte kryeveper...na knaqe vlla!
  Summertime baby!

 12. #12
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  41
  Postime
  432
  Nje poezi kushtuar misherimit te imazhit ne foto:

  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 13. #13
  Orion
  Je artist! Me pelqyen te gjitha...Urime!

  Ps. Na trembe me Eduardon (Johny Depp) :) megjithese filmi me pelqen.
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 14. #14
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Antarsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  2,573
  Ja nxorre fundin fotoshopit Orion. :)
  E shoh qe te paska hyre ne qejf dhe gezohem qe paske avancuar kaq shume.

  Suksese
  Edi

 15. #15
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  39
  Postime
  1,585
  Orion,
  shum bukur Durrsak! Lal dikush t'kishte bo disa pyetje tek "Klubi i Programeve", j'u prgjigja un pr ty ;). Megjithat hidhi nja dy fjal atje pr teknikn q ke prdorur n shkronjat m sipr, dhe si qysh tek!

  Pun t mbar mausit tat, q e kena xhanxhan!!!

  sinqerisht
  drini.

  p.s. pse mor gjak i derdhkam un nns Shqipri, a na thu ti merr?!:-*
  Ndryshuar pr her t fundit nga drini_n_TR : 18-04-2003 m 03:31

Tema t Ngjashme

 1. Punime dixhitale
  Nga dimegeni n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 11-07-2010, 01:15
 2. Punime te zakonshme, te bera ne Artlantis...
  Nga RinorZ n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-01-2009, 17:15
 3. Disa punime te mia ne Photoshop 7.0
  Nga Davius n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 07-07-2005, 07:45
 4. Punime t artizanatit shqiptar
  Nga pekomeri n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 15-12-2003, 20:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •