Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  223
  Faleminderit
  23
  39 falenderime nė 38 postime

  albo jem te interesuar per bashkpunim me forum shqiptar apo chat albasou

  albo jem te interesuar per bashkpunim me forum shqiptar apo chat albasou ka mundesi me ndihmo lidhem me shefat chat

 2. #2
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: albo jem te interesuar per bashkpunim me forum shqiptar apo chat al

  Patjetėr, si fillim duhet tė na japėsh numrin e llogarisė bankare si dhe kodin e kredi kartės !!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Wordless pėr postimin:

  legjenda12 (23-12-2014)

 4. #3
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: albo jem te interesuar per bashkpunim me forum shqiptar apo chat al

  Citim Postuar mė parė nga legjenda12 Lexo Postimin
  albo jem te interesuar per bashkpunim me forum shqiptar apo chat albasou ka mundesi me ndihmo lidhem me shefat chat
  Me google translator i shkruan keto ne gjuhen shqipe ti?

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Darius pėr postimin:

  legjenda12 (23-12-2014)

 6. #4
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  223
  Faleminderit
  23
  39 falenderime nė 38 postime

  Pėr: albo jem te interesuar per bashkpunim me forum shqiptar apo chat al

  vendos bashk punim me chat albasoul

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •