Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-07-2010
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  17
  Faleminderit
  4
  8 falenderime nė 5 postime

  Fjalori i gjuhes shqipe per te gjithe shqiptaret

  http://www.fjalori.shkenca.org/

 2. 3 antarėt mė poshtė falenderuan SHPATARAKU pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  legjenda12 (18-12-2014),shigjeta (21-12-2014),user010 (21-12-2014)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e user010
  Anėtarėsuar
  21-05-2010
  Mosha
  41
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  132
  49 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Fjalori i gjuhes shqipe per te gjithe shqiptaret

  Bravo! shume i shpejt dhe sa fjal kerkova i gjeta te gjitha.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •