Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-12-2014
  Postime
  3
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Album Fotografik

  Pershendetje te gjitheve emri im esht Jorgo dhe kam pasion fotot, ne kete album do shikoni disa foto qe kam kryer un shpresoj qe tju pelqej
  https://www.flickr.com/photos/116131734@N05/sets/72157648411357495/
  Emri: 15308468819_f38bb56737_o.jpg

Shikime: 1065

Madhėsia: 32.2 KB
  Emri: 15153693684_155130d997_o.jpg

Shikime: 1030

Madhėsia: 34.3 KB
  Emri: 15294624449_9ee0b6095e_o2.jpg

Shikime: 937

Madhėsia: 26.2 KB

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar B52Energy pėr postimin:

  user010 (12-12-2014)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-12-2014
  Postime
  3
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Album Fotografik

  Emri: 15560991660_cf2676645c_o.jpg

Shikime: 699

Madhėsia: 18.4 KB

  Emri: DSCF3629.2.jpg

Shikime: 692

Madhėsia: 14.5 KB

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •