Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-12-2014
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  4
  Faleminderit
  3
  4 falenderime nė 2 postime

  Exclamation Gjendja e pakuptueshme e nje adoleshenti !

  Pershendetje miq e mikesha ....
  Pas nje periudhe 3 vjecare te kesaj gjendje shpirtore time ,vendosa te kerkoj ndihme nga ju nese do te mund te me ndihmoni dhe te me keshilloni ...
  Une jam nje djalosh 19 vjecar, pata probleme me nje vajze isha shum i ndjeshem i prekshem ajo e shkreta me donte un nisa te pija droge prej presioonit familjar ndaj menje qe me benin ato te familjes asaj.... E tani ne u ndame gati 1 vjet un desha te ndahem edhe pse e dua ende .. Por ceshtja nuk ngel vetem ketu , ndoshta do ta zgjas por e kam patjeter ...
  Une nuk e di cfar kam nuk e ndjej veten si UNE!!! Une nuk mun te perqendrohem jam shum i merzitur diten sndjehem mire,shoh endra te keqija ,frigohem nga vetja ,jeta me duket e pakuptimte ne psikolog skam qen jam falur pak me namaz por kam kryer gjunahe ,me falni se u zhyta pak ne aspektin fetar por jam Musliman..
  E kjo eshte ndodhia ime, qe jam i pashpres i pa ndjenj, i merzitur i friguar, nuk mund te shoh gjerat sic jane, i humbur krejtsisht ,tani e kam te kryej vitin e 4, sepse 1 vjet n shkoll te mesme humba ,e kjo eshte e gjitha , do te ishte privilegj qe te me ndihmonit e te me kshillonit e Zoti do tju shperblente pa mase !!!

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Taulanti97
  Anėtarėsuar
  10-12-2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  16
  Faleminderit
  14
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Gjendja e pakuptueshme e nje adoleshenti !

  Eshte e trishtueshme kjo gje por nuk eshte psikologu ai qe do te shpetoje por vetem nje person ku ti flet hapur... Duhet te flasesh dhe te shprehesh hapur me nje person te besuar sepse te pastrohet shpirti... edhe un si puna jote por vecse un pi alkool e jo drog.

 3. #3
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Gjendja e pakuptueshme e nje adoleshenti !

  Po pse i merrni gjerat keshtu more djem keni moshen me te bukur shijojeni qeshni ecni beni shetitje dashuroni luani keniii 1000 menyra per tja kaluar bukur.
  Mundohuni ta merrni jeten me me sportivitet po kur te krijoni familje ju qe ti shihni vertet se cfare jane hallet kur mos te gjesh pune kur te qaj femija kur te te ndodhi nje aksident ose gjera te tjera si kto ca do beni do vrisni veten ????
  Jeta eshte e shkurter mbas pak muajsh ose vitesh do e kuptosh se sa budalla ke qene qe ke hapur kete teme do te te duken shuume fjale te shpenzuara kot. Ndaj mos e lendo veten e familjen por jepi forca edhe vazhdo jeten sepse eshte e bukur.
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-12-2014
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  4
  Faleminderit
  3
  4 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Gjendja e pakuptueshme e nje adoleshenti !

  Ja pra keto jane Shqipetaret e pa shpirt, qe nuk e mendojn se neser ato mund te jene viktima e fatkeqsis :/ , a ju Busy Girl faleminderit per fjalet e medha , pas nje konsultimi me nje psikolog fale Zotit ka pak ndryshime!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Gjendja e pakuptueshme e nje adoleshenti !

  Pse talleni me djalin?! Nuk e keni idene sa te rinj kalojne ne depresion spo me keq kur ndahen. Jane njerez te dobet psikologjikisht dhe duhen ndihmuar dhe jo tallur.
  Kam patur nje cun ne shkolle te mesme qe kaloi cik ne faze kur e la e fejuara. Gjithe ai djal gjynah! Ishte natyre e heshtur dhe i mbyllur.
  Bekim pse je mbyllur? Te mungon vajza apo ke humbur besim te vetja? Keni qene ne nje moshe shume te re per t'ju futur nje lidhje serioze. Normal qe s'do kishit aprovimin e familjareve sado djale i mire te jesh. Po vajza a te do akoma? Pse nuk i jepni kohe njeri-tjetrit, jeni akoma te rinj.
  Feelings change - memories don't.

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mia@ pėr postimin:

  BekimSelimi (13-12-2014)

 7. #6
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Gjendja e pakuptueshme e nje adoleshenti !

  Bekim cdo gje e ka nja zgjidhje ne kete bote nese vertet e do ate vajze ateher lufto per te nese e ndjen qe jo me ateher mundohu te shikosh anen pozitive t e cdo gjeje.
  Une kam nja 4 vjet qe e kam kaluar moshen tende nga mosha 17 vjece edhe une qaja shume merzitesha nuk flisja me njeri per pasoje te ketyre gjerave u dobsova si dreqi por sot jam njeriu me i lumtur ne toke e din pse sepse jeta nje dite te sjell ate qe ti deshiron ne momentin qe duhet. Keshtu qe behu i forte gezoju momentit do behes pishman qe po i kalon ne heshtje keto dite te rinise nuk vijne me. Do rritesh do filllosh pune e dreq e shejtan dhe kto dite do kujtosh.
  Te perqafoj dhe shpresoj te degjojme lajme te mira nga ty.
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Busy Girl pėr postimin:

  BekimSelimi (13-12-2014)

 9. #7
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Gjendja e pakuptueshme e nje adoleshenti !

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Pse talleni me djalin?! Nuk e keni idene sa te rinj kalojne ne depresion spo me keq kur ndahen. Jane njerez te dobet psikologjikisht dhe duhen ndihmuar dhe jo tallur.
  Kam patur nje cun ne shkolle te mesme qe kaloi cik ne faze kur e la e fejuara. Gjithe ai djal gjynah! Ishte natyre e heshtur dhe i mbyllur.
  Bekim pse je mbyllur? Te mungon vajza apo ke humbur besim te vetja? Keni qene ne nje moshe shume te re per t'ju futur nje lidhje serioze. Normal qe s'do kishit aprovimin e familjareve sado djale i mire te jesh. Po vajza a te do akoma? Pse nuk i jepni kohe njeri-tjetrit, jeni akoma te rinj.
  Po pra mirė e ke ti mia@, duhet psikolog, duhet psikoanalist, psikoterapist psiko psiko psiko ehuhaaa janė tė thella kėto punėt e trurit .. Nė kohėn time ( nuk jam i moēėm sa pėr dieni) nuk kishim nevojė pėr asnjė nga kėto bullshit qė kanė parashtesa "psiko". Bukėn me vaj e sheqer nė dorė, dopin e llastikut nė kėmbė dhe buza vesh nė vesh na rrinte gjithė kohės. Ky brez ėshtė brez futja kot, rob pa pikė imuniteti mendor e psikik. Sa mė mirė kėta tė rinjėt e sotėm aq mė tė shkarė nga rradakja e kokės. Ec, kush e duron kėtė botė ok , kush jo ..............
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 10. #8
  i/e regjistruar Maska e Taulanti97
  Anėtarėsuar
  10-12-2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  16
  Faleminderit
  14
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Gjendja e pakuptueshme e nje adoleshenti !

  Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
  Po pra mirė e ke ti mia@, duhet psikolog, duhet psikoanalist, psikoterapist psiko psiko psiko ehuhaaa janė tė thella kėto punėt e trurit .. Nė kohėn time ( nuk jam i moēėm sa pėr dieni) nuk kishim nevojė pėr asnjė nga kėto bullshit qė kanė parashtesa "psiko". Bukėn me vaj e sheqer nė dorė, dopin e llastikut nė kėmbė dhe buza vesh nė vesh na rrinte gjithė kohės. Ky brez ėshtė brez futja kot, rob pa pikė imuniteti mendor e psikik. Sa mė mirė kėta tė rinjėt e sotėm aq mė tė shkarė nga rradakja e kokės. Ec, kush e duron kėtė botė ok , kush jo ..............
  Po kush je ti more qe hiqesh si ****-some? Dil kush je qe hiqesh dhe shan e tall te tjeret?

  Kush je ti qe i thu atij qe Milloshevici ka bere mire qe ka vra kosovaret?


  Ti je TURP.

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Taulanti97 pėr postimin:

  BekimSelimi (13-12-2014)

 12. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-12-2014
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  4
  Faleminderit
  3
  4 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Gjendja e pakuptueshme e nje adoleshenti !

  Faleminderit juve @Busy Girl; @Taulanti97; @mia@
  E ndersa per njerezit qe mundohen te tallen e te tregohen humorista nuk ia vlen as qe tua lexojme fjalet THJESHT NJE INJORIM !!!
  E ndersa per ju qe munduat te me ndihmoni nese un smundem do tua kthej me te mire Zoti!

 13. 2 antarėt mė poshtė falenderuan BekimSelimi pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Busy Girl (13-12-2014),Taulanti97 (14-12-2014)

 14. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2014
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Gjendja e pakuptueshme e nje adoleshenti !

  Hello everyone out there !!

  tė marrė njė dokument tė ri tė shtetėsisė tani
  ne jemi prodhues tė veēantė tė rreme tė cilėsisė dhe dokumente tė vėrteta. Ne ofrojmė vetėm
  cilėsi origjinale e lartė e regjistruar dhe pasaportat paregjistruara, patentėn e makinės, kartat e identitetit, pulla, Visa, Diplomat shkollore dhe produkte tė tjera
  pėr njė numėr tė vendeve si: Amerikė, Australi, Belgjikė, Brazil, Kanada,
  Italisht, Finlanda, Franca, Gjermania, Izraeli, Meksika, Hollanda, Afrika
  E Jugut, Spanja, Mbretėria e Bashkuar. kjo listė nuk ėshtė e plotė
  na kontaktoni pėr mė shumė detaje
  ju lutem na kontaktoni direkt nė adresėn tonė tė dhėnė mė poshtė
  mail.google

  350documents(at) gmail com

  *kype marc.eweiler

 15. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  24
  Postime
  497
  Faleminderit
  137
  46 falenderime nė 36 postime

  Pėr: Gjendja e pakuptueshme e nje adoleshenti !

  Citim Postuar mė parė nga BekimSelimi Lexo Postimin
  Pershendetje miq e mikesha ....
  Pas nje periudhe 3 vjecare te kesaj gjendje shpirtore time ,vendosa te kerkoj ndihme nga ju nese do te mund te me ndihmoni dhe te me keshilloni ...
  Une jam nje djalosh 19 vjecar, pata probleme me nje vajze isha shum i ndjeshem i prekshem ajo e shkreta me donte un nisa te pija droge prej presioonit familjar ndaj menje qe me benin ato te familjes asaj.... E tani ne u ndame gati 1 vjet un desha te ndahem edhe pse e dua ende .. Por ceshtja nuk ngel vetem ketu , ndoshta do ta zgjas por e kam patjeter ...
  Une nuk e di cfar kam nuk e ndjej veten si UNE!!! Une nuk mun te perqendrohem jam shum i merzitur diten sndjehem mire,shoh endra te keqija ,frigohem nga vetja ,jeta me duket e pakuptimte ne psikolog skam qen jam falur pak me namaz por kam kryer gjunahe ,me falni se u zhyta pak ne aspektin fetar por jam Musliman..
  E kjo eshte ndodhia ime, qe jam i pashpres i pa ndjenj, i merzitur i friguar, nuk mund te shoh gjerat sic jane, i humbur krejtsisht ,tani e kam te kryej vitin e 4, sepse 1 vjet n shkoll te mesme humba ,e kjo eshte e gjitha , do te ishte privilegj qe te me ndihmonit e te me kshillonit e Zoti do tju shperblente pa mase !!!
  Kthehu te abdesi, nese do freskim. Kthehu te Namazi, nese do qetesim. Mbeshtetu tek ALlahu Fuqiplote, s'ke as kam ē'te bejme tjeter. Nuk je i vetmi as do jesh i fundit....

  Mos harro - falu.....Namazi eshte qetesim i shpirtit. Po te mos ishin te tera keto; mbeshtetja tek ALlahu, praktikimi i Namazit si dhe leximi i Kur'an-it, une nuk do te te replikoja ty sot. ALlahu te ndihmofte. Sprova jane keto pjese te jeteve tona.

 16. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-09-2015
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Gjendja e pakuptueshme e nje adoleshenti !

  o zot kta tshqipteris o ju kisha vra jau ****** rracen sa tposhter sa tpashpirt zoti ju denoft . , e ty vlla zoti tndihmoft edhe un njejt si ti jam

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •