Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 46
 1. #1
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Mendimet e ēastit.

  Ti them a mos i them , ti shpreh a mos ti shpreh ēa mendoj?

  Po e lej per heren tjeter....
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 2. #2
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-12-2014
  Vendndodhja
  FRANCE
  Postime
  152
  Faleminderit
  7
  7 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Hahaha..ja un po i pergjigjem .!

  Me mir thuaji se neser mund te jet teper von ..
  Sa per mua dhe temen : mendimet e castit. : mendoj per vendimin qe kam marr ne 30 korrik per me u nis dhe u largu per shuuuuuum shum koh nga shqiperia , nga familja , e dashura , te afermit , miqte dhe shoket qe kisha atje. Ditet kalojne, javet dhe muajt gjithashtu.. Dhe pse gjithcka pak a shum me ka ecur mir , mendoj : vall a do ia vleje ky vendim ? Vertet ishte vendimi i duhur , i miremenduar ? Mendimi vazhdon dhe nje dhimbje e madhe ne zemer, ne shpirt me mbulon pas gjithckaje si e kam len mbrapa kur jam larguar ...

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Po mendoj gjera te mendueshme

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 5. #5
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Mendoj qeee ufff ku dreqin u moledh te gjitha kte muaaaj
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Kur ne jete nisesh me trenin e gabuar,nuk gjen askend te te prese ne stacion!

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-04-2015
  Postime
  17
  Faleminderit
  5
  Falenderuar 4 herė nė 1 postim

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Edhe ketu qenka me te mendume )
  .. asgje spo mendoj .

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  po mendoj per kater veta qe moren advantazh nga miresia ime dhe nevend te ishin mirenjohes, me disrespektuan…sot kisha 2 njerez (cift) qe morren kliniken disa here per tu pare, por kur shkova per ti pare para nje muaj nuk hapen deren se nuk ishin ne qejf siduket, pa me lajmeruar qe mos te harxhoja benzinen dhe kohen (ishte hera e dyte qe beren kete gje)…i drew my line. Thash nuk kam pere ti par kurren e kurres. Morren disa here per tu pare tani, dhe ajo qe ben schedulin tim me pyeti nese mund ti shikoj dhe i thash "no way, te shkoj nje koleg tjeter, un nuk shkoj me"…sot ajo kolegia qe do i shikonte beri cancel, dhe prap nuk u pane..me pyeti perseri nese mund ti shikoj dhe i thash "jo smundem, te kuptojn tani cfare eshte respektimi" :x…kurse dy te tjeret, ishte nje grua qe kembgul per tia rritur xanax, dhe i thash qe smundem aq shume sa do ajo…po do te shikohet nga nje psikolog…prap insistoj per kete gje keshtuqe nuk e shikoj fare….kurse nje tjeter, ishte nje plak goje lig qe po me ofendonte kote per se koti qe si shkruajta pilulat per 90 dite (ja shkruajta per 90 dite) por ngaqe eshte paranoid filloj te me ofendonte ore minute…tani do qe te shikohet per nje problem…well hasta lavista, i will not see you either
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga *~Rexhina~* : 16-06-2015 mė 21:12
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar *~Rexhina~* pėr postimin:

  Nete (17-06-2015)

 10. #9
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Pune te veshtire keni ju me pacientet Rexhi. . Lloj-lloj shikoni.

  Edhe une stresohem shume me femijet e prinderit e tyre. Lodhemi aq shume ne pune sa s'kemi durim per femijet tane. Mezi presim te vijme ne shtepi, kur vij ne shtepi me keq. Sa erdha sot ka te pakten nja 2-3 ore e gjer tani femijet e mi ma nxoren tepelekun e kokes. Vrapo, ndiq, qello njeri-tjetrin. Kur qajne, kur qeshin. Dhe me e keqja luajne mu ngjitur me mua. Me duket sikur jam akoma ne pune. Me plasi koka. Po iki te pi nja dy advila. uffff!
  Feelings change - memories don't.

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mia@ pėr postimin:

  *~Rexhina~* (17-06-2015)

 12. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Pune te veshtire keni ju me pacientet Rexhi. . Lloj-lloj shikoni.

  Edhe une stresohem shume me femijet e prinderit e tyre. Lodhemi aq shume ne pune sa s'kemi durim per femijet tane. Mezi presim te vijme ne shtepi, kur vij ne shtepi me keq. Sa erdha sot ka te pakten nja 2-3 ore e gjer tani femijet e mi ma nxoren tepelekun e kokes. Vrapo, ndiq, qello njeri-tjetrin. Kur qajne, kur qeshin. Dhe me e keqja luajne mu ngjitur me mua. Me duket sikur jam akoma ne pune. Me plasi koka. Po iki te pi nja dy advila. uffff!
  ti e ke ende me te veshtir mia, besoj se je shume e durueshme qe zgjodhe kete pune …eshte e vertet qe merremi me lloj lloj pacient, dhe disa behen abuziv verbally nese nuk marrin cfare duan, ama nuk do i servilem pacientve dhe te marr abuzim te tille, either they learn how to be civilized, or they can find care somewhere else
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 13. #11
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Nje mal me dokumenta apo krevatin ?!
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 14. #12
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Sa i gallerum ka qene Dikur forumi....llafe/muhabet e shaka me "lopata" kishte

 15. #13
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Deshirat nuk duhet kurre te behen obsesion,
  sepse jo gjithmone ajo qe na mungon. eshte ajo per te cilen ne kemi nevoje..

 16. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Do ishte fatale per njerezimin po te kishte vetem..........korba syskiponje!


  LG.

 17. #15
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  ...ku jane forumistet breee???

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar pranvera bica pėr postimin:

  e panjohura (01-08-2015)

 19. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime

  Smile Pėr: Mendimet e ēastit.

  Shume psikopate paska vendi demokracise
  http://edition.cnn.com/2015/10/01/us...ons/index.html
  Si dhe po qesh me veten per.....
  Sorry. The administrator has banned your IP address.
  Fund jave te mbare.

 20. #17
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Te ngrihem shpejt neser, e te bej nje xhiro me biēiklete. S'ka shume trafik fundjavave heret dhe eshte e vetmja mundesi qe biēikleta mos te "zere ndryshk".
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 21. #18
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Po Mendoj te mbyll fcb po sdi se si ta bej ...kush mund te me ndihmoj e falenderoj .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 22. #19
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  e para punes pse do me e myll??? E dyta di une me te nimu po si shkembim dua shume foto te lindushes :P
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 23. #20
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  103
  101 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  e treta...beju bllok atyre qe te bezdison dhe kaq....s'ke pse e mbyll....
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •