Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 46 prej 46
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  ka kohe qe ke humbur xhenet............na harrove

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar toni54 pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (24-10-2018)

 3. #42
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Mė mungon idealizmi i rinisė , koha kur ende ekzistonte pėr mua njė vijė e qartė ndarėse midis tė mirės dhe tė keqes...kohė kur besoja se ishte e mundur tė veproje gjithmonė me ndershmėri e drejtėsi nė bazė tė parimeve tė patjetėrsueshme ........

 4. #43
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Pershendetje toni 54,me mungon mungesa e antareve dhe ambienti i meparshem qe ishte ketu. 😘 ❤️
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  tetovarja87 (26-10-2018)

 6. #44
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  42 falenderime nė 30 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Pershendetje Xhenet!
  Po une ju mungoj me mungesat e pa justifikuara?
  Autogabim.
  Hahahahaha...

 7. #45
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Sa eshte varferuar ky forum dhe sa keq.me.vjen..
  Vi shof cka ka mundohem.te shkruaj.dicka.sa.per te.nxjer koken.por asgje...
  Asgje seshte.me.si.me.pare...
  Ne kete univers virtual ku u takuam.te gjithe dhe u beme.miq sic u beme..ka.humbur gjithcka..
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar tetovarja87 pėr postimin:

  Besoja (27-10-2018)

 9. #46
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime

  Pėr: Mendimet e ēastit.

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Sa eshte varferuar ky forum dhe sa keq.me.vjen..
  Vi shof cka ka mundohem.te shkruaj.dicka.sa.per te.nxjer koken.por asgje...
  Asgje seshte.me.si.me.pare...
  Ne kete univers virtual ku u takuam.te gjithe dhe u beme.miq sic u beme..ka.humbur gjithcka..
  Pershendetje Tetovare, edhe mua me mungon ajo kohe ku, po jeta e ka keshtu, kryesorja nga nje s'y hedhim ketu prap
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  Busy Girl (29-01-2019)

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •