Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Anėtarėsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,435
  Faleminderit
  415
  144 falenderime nė 138 postime

  Pėr: Perse shqiptaret e Amerikes thone sa me larg shqiptareve?

  Citim Postuar mė parė nga Ksanthi Lexo Postimin
  Po shqiptaret e Greqise pse thone sa me larg shqiptareve???????
  E cka po te them une se botekuptimi ateist ta c'organizon me shoqeri, me shtet, me familje e me femije e me ka kejt... ta vret more cdo ndergjegje te detyron ta shohesh edhe vllaun si armik, e le ma te tjeret...
  Destroyer of falsehood :)

 2. #22
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Perse shqiptaret e Amerikes thone sa me larg shqiptareve?

  Citim Postuar mė parė nga mesia4ever Lexo Postimin
  Mua me ndodhe e kunderta, une i ndjeki dhe perseri me ikin
  Une them sa me afer shqiptareve, disa nga ta thojne sa me larg tij. Ani kur te verej qe disa po me bejne dredhira e kur te u them ne fytyre se 'jeni njerez me baterija pa kurrfare morali e etike', skan qef kurre me me pa perseri. Funny a?
  as ne Facebook sme flasin pastaj, kah 5-6 muaj... hahaha
  Epo kjo ndodh se ti don t'i bėsh budallenj

  Thuaju psh hajde ikim nė disko, nė vėnd qė t'i thuash hajde ikim nė Kishė
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 3. #23
  Intifada verzioni 4.0 Maska e mesia4ever
  Anėtarėsuar
  01-12-2006
  Postime
  6,435
  Faleminderit
  415
  144 falenderime nė 138 postime

  Pėr: Perse shqiptaret e Amerikes thone sa me larg shqiptareve?

  Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
  Epo kjo ndodh se ti don t'i bėsh budallenj

  Thuaju psh hajde ikim nė disko, nė vėnd qė t'i thuash hajde ikim nė Kishė
  Se kush eshte bere budalla, ai qe beson se eshte kafshe majmuni apo ai qe beson ne Krijues do te shihet dhe madje po shihet qartazi me argumentet qe ekzistojne dhe qe shpeshhere postohen edhe ne kete forum.
  A shkohet ne lufte ne diskoteke me nxene femra, jo askujt s'i bjen ndermend me shku ne disko apo pub gjate kohes se luftes. Keshtu eshte edhe me te krishterin, kjo jete eshte gjendje lufte me boten dhe gjerat dhe kenaqesite materiale qe ajo na ofron. Kur te dalim para gjyqit te Perendise nuk mund te justifikohemi me 'te gjithe benin imoralitet'. Kjo thenie nuk do te na shpetoje. Nese dal ne pub dal te pije ndonje pije dhe te takoj ndonje shok 'and that's it'.
  Plot here kam ftuar ateiste dhe myslimane ne Kishe dhe plote nga ta edhe kane ardhur, por jo me qellim qe t'i 'konvertoj' sepse une sjam ai qe konverton njerez, por ata pranojne vet Jezusin ne momentin qe ndihen mekatare ne nevoje te Shpetimtarit.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mesia4ever : 20-01-2015 mė 19:55
  Destroyer of falsehood :)

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •