Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
  1. #1
    Updating.... Maska e Wordless
    Anëtarësuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    Undercover
    Postime
    3,154

    RUSI - Çdo femër ruse mund të mbetet shtatzënë me presidentin Putin.

    E gjitha kjo mund të bëhet e mundur nga shpërndarja e spermës së liderit të Rusisë. Ka qenë ky propozimi që deputetja ruse, Yelena Borisovna Mizulina ka bërë në Dumën e shtetit.

    Emri:  97156_2.jpg

Shikime: 3944

Madhësia:  33.8 KB

    Sipas saj, vetëm në këtë mënyrë do të ishte e mundur shpërndarja e madhështisë ruse nëpërmjet materialit gjenetik të presidentit rus. Propozimi i pazakontë ka shkaktuar një shok në opinionin ndërkombëtar. Më tej, Mizulina ka propozuar se fëmijët e lindur nga sperma e Putin në të ardhmen do të kenë një formim elitar politik e ushtarak në shtetin e Rusisë. Kjo nuk është hera e parë që kjo deputete e Dumës ruse shokon me deklaratat e saj nacionaliste. Më herët, mjaft skeptike ka qenë dhe me popullsinë hebreje në këtë shtet. Në një deklaratë të mëparshme ajo u është drejtuar hebrejve të Rusisë me këtë fjali: “Largohuni nga shteti ynë, pasi kemi mjaftueshëm probleme”.

    http://observer.com/2014/11/russian-...russian-women/
    Ky shtet është ky që është sepse qytetarët tanë janë këta që janë !

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Prudence
    Anëtarësuar
    11-03-2008
    Postime
    2,419

    Për: RUSI - Çdo femër ruse mund të mbetet shtatzënë me presidentin Putin.

    po i zoti punes c'thote?


    si sulltanet pak a shume.
    "Më e mira është armike e së mirës"

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379

    Për: RUSI - Çdo femër ruse mund të mbetet shtatzënë me presidentin Putin.

    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Marya
    Anëtarësuar
    10-05-2009
    Postime
    4,665

    Për: RUSI - Çdo femër ruse mund të mbetet shtatzënë me presidentin Putin.

    Citim Postuar më parë nga Prudence Lexo Postimin
    po i zoti punes c'thote?


    si sulltanet pak a shume.
    Thote qe mbjellja te behet in vivo dhe jo in vitro
    Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e xhori
    Anëtarësuar
    25-12-2006
    Vendndodhja
    MARCHE
    Postime
    1,518

    Për: RUSI - Çdo femër ruse mund të mbetet shtatzënë me presidentin Putin.

    Citim Postuar më parë nga Prudence Lexo Postimin
    po i zoti punes c'thote?


    si sulltanet pak a shume.
    si gengis khan
    jeshét prèmè ne aliarèm
    jeshèm more jeshèm
    po drita skeshèm

  6. #6
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-05-2008
    Vendndodhja
    Oslo, Norway
    Postime
    759

    Për: RUSI - Çdo femër ruse mund të mbetet shtatzënë me presidentin Putin.

    Citim Postuar më parë nga xhori Lexo Postimin
    si gengis khan

    Putini asht Rus i verdhe,,,,,,,mongolik (hunde e vogel +xikomatike te dale)

    Urrejtja ndaj Europes dhe perendimit buron nga genet e tij

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    14-09-2014
    Postime
    992

    Për: RUSI - Çdo femër ruse mund të mbetet shtatzënë me presidentin Putin.

    Femrat jane mendjelehta dhe fluturojne me p.r.dh. ne b... dhe femrat ruse nuk bejne perjashtim, por rusise e keqja(djajte) i kane ardhur gjithnje nga jashte dhe koha e Carit vetem me nje Rasputin(djall) po rizgjohet ne mendjet ende te kuqe dhe te dehura revolucionare(te lojtura). Rusia nuk mund ta pranoje imoralitetin(djallizmin) as si shaka, ndonese ndryshimi i njeriut me gjak djallezor(side spirituale) dhe djallit nuk eshte shume i madh dhe nuk ka sherim ende.

  8. #8

    Për: RUSI - Çdo femër ruse mund të mbetet shtatzënë me presidentin Putin.

    Ne te gjitha koherat femrat jane terhequr, magjepsur ose afashonuar, nga diktatoret..., por qe te kene bere nje hap kaq gjigant,
    te kene terheje nga nje fare kryeministri...???
    Po at'here, sa kyçe duarsh jane thyer ne kohen e Margaret Thaçerit... ne Angli, ndjese past?!
    Hajde se late nam, nje pordh ( me nder ) bie ne Duma o Moske dhe o burra po behet Lajm Sencasional...
    Nje fakt do t'ju kujtoja une; Kur nje grup delegatesh homoseksualesh ( parlamentare evropiane ), vajten ne Moske per te demonstruar
    dhe kerkuar "lirite seksuale" qe ne Rusi nuk rrespektohen..., i moren me shkelma e i mbyllen ne biruca, pastaj i postuan ç'do homoseksual
    ne vendin nga ishte nisur..., kjo e thote gjate sa vend djallezor eshte Rusia, por qe sa per Peredimin duke filluar nga Italia ( pasi kryetari i grupit te lart permendur
    ishte nje parlamentar i shumices qeveritare V. Luksuarja qe asaj kohe nuk ishte as mish e as peshk ) degjenerimi i ka pushtuar te gjitha shtresat e jetes...
    Po behet pike kyçe per tu pranuar ne Komunitetin e BE-se, te njihet martesa midis homove, kete Rusia nuk e ka ndaj Rasputin ishte nje "shpikje" qe e ushqente
    kush Rusine e kishte hale ne sy qe nje shekull me pare...
    Po tek e fundit fare, mire keto grate ruse..., po neve ketu ne FSh-n virtuale..., ç'po na ha palla me kesi lajmesh idiote!!??!!?!?!?!?!!!!
    Mësoi të tjerët me jetën tënde dhe jo me fjalët e tua

  9. #9
    Updating.... Maska e Wordless
    Anëtarësuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    Undercover
    Postime
    3,154

    Për: RUSI - Çdo femër ruse mund të mbetet shtatzënë me presidentin Putin.

    Citim Postuar më parë nga arbereshi_niko Lexo Postimin
    Po tek e fundit fare, mire keto grate ruse..., po neve ketu ne FSh-n virtuale..., ç'po na ha palla me kesi lajmesh idiote!!??!!?!?!?!?!!!!
    Lëri pallat për diskutime me shokët e tu në jetën reale. Shkruajte një faqe me kotsira dhe për dy rrjeshtat e fundit të theksuara me të kuqe nuk the asgjë !! Të interesonka më shumë se kujt ja derdh Putini me sa shoh ...
    Ky shtet është ky që është sepse qytetarët tanë janë këta që janë !

  10. #10

    Për: RUSI - Çdo femër ruse mund të mbetet shtatzënë me presidentin Putin.

    Citim Postuar më parë nga Wordless Lexo Postimin
    Lëri pallat për diskutime me shokët e tu në jetën reale. Shkruajte një faqe me kotsira dhe për dy rrjeshtat e fundit të theksuara me të kuqe nuk the asgjë !! Të interesonka më shumë se kujt ja derdh Putini me sa shoh ...
    O klluf ariu. po te paska kapur me mua a der bardh...!
    Une nuk kaloj shpesh ketyre shtigjeve, e ti me poston kur nuk te pergjigjem dot, pasi nuk jam.
    Pa he me thuaj o ti qe je i zgjuar, pse e kerruan me qeramidhe zotrote..., ti mos u kap me pergjigjen time, pasi eshte ne pershtatje me temen qe shtrohet,
    por po pate ide personale, urdhero! - Ndryshe vazhdo rrugen e mos e zgjat!!!

    -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
    Nuk dua te kthehet polemike personale, por shoh qe me je perveshur ne te pakten dy postime ne dy tema..., sikur nje kontrollor cilesie, ne kohen e dulles...
    Mësoi të tjerët me jetën tënde dhe jo me fjalët e tua

  11. #11

    Për: RUSI - Çdo femër ruse mund të mbetet shtatzënë me presidentin Putin.

    hihi sa i djeg nikos

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •