Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
 1. #1
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  RUSI - do femr ruse mund t mbetet shtatzn me presidentin Putin.

  E gjitha kjo mund t bhet e mundur nga shprndarja e sperms s liderit t Rusis. Ka qen ky propozimi q deputetja ruse, Yelena Borisovna Mizulina ka br n Dumn e shtetit.

  Emri: 97156_2.jpg

Shikime: 3908

Madhsia: 33.8 KB

  Sipas saj, vetm n kt mnyr do t ishte e mundur shprndarja e madhshtis ruse nprmjet materialit gjenetik t presidentit rus. Propozimi i pazakont ka shkaktuar nj shok n opinionin ndrkombtar. M tej, Mizulina ka propozuar se fmijt e lindur nga sperma e Putin n t ardhmen do t ken nj formim elitar politik e ushtarak n shtetin e Rusis. Kjo nuk sht hera e par q kjo deputete e Dums ruse shokon me deklaratat e saj nacionaliste. M hert, mjaft skeptike ka qen dhe me popullsin hebreje n kt shtet. N nj deklarat t mparshme ajo u sht drejtuar hebrejve t Rusis me kt fjali: “Largohuni nga shteti yn, pasi kemi mjaftueshm probleme”.

  http://observer.com/2014/11/russian-...russian-women/
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,419

  Pr: RUSI - do femr ruse mund t mbetet shtatzn me presidentin Putin.

  po i zoti punes c'thote?


  si sulltanet pak a shume.
  "M e mira sht armike e s mirs"

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pr: RUSI - do femr ruse mund t mbetet shtatzn me presidentin Putin.

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,666

  Pr: RUSI - do femr ruse mund t mbetet shtatzn me presidentin Putin.

  Citim Postuar m par nga Prudence Lexo Postimin
  po i zoti punes c'thote?


  si sulltanet pak a shume.
  Thote qe mbjellja te behet in vivo dhe jo in vitro
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Antarsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,518

  Pr: RUSI - do femr ruse mund t mbetet shtatzn me presidentin Putin.

  Citim Postuar m par nga Prudence Lexo Postimin
  po i zoti punes c'thote?


  si sulltanet pak a shume.
  si gengis khan
  jesht prm ne aliarm
  jeshm more jeshm
  po drita skeshm

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  759

  Pr: RUSI - do femr ruse mund t mbetet shtatzn me presidentin Putin.

  Citim Postuar m par nga xhori Lexo Postimin
  si gengis khan

  Putini asht Rus i verdhe,,,,,,,mongolik (hunde e vogel +xikomatike te dale)

  Urrejtja ndaj Europes dhe perendimit buron nga genet e tij

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  992

  Pr: RUSI - do femr ruse mund t mbetet shtatzn me presidentin Putin.

  Femrat jane mendjelehta dhe fluturojne me p.r.dh. ne b... dhe femrat ruse nuk bejne perjashtim, por rusise e keqja(djajte) i kane ardhur gjithnje nga jashte dhe koha e Carit vetem me nje Rasputin(djall) po rizgjohet ne mendjet ende te kuqe dhe te dehura revolucionare(te lojtura). Rusia nuk mund ta pranoje imoralitetin(djallizmin) as si shaka, ndonese ndryshimi i njeriut me gjak djallezor(side spirituale) dhe djallit nuk eshte shume i madh dhe nuk ka sherim ende.

 8. #8

  Pr: RUSI - do femr ruse mund t mbetet shtatzn me presidentin Putin.

  Ne te gjitha koherat femrat jane terhequr, magjepsur ose afashonuar, nga diktatoret..., por qe te kene bere nje hap kaq gjigant,
  te kene terheje nga nje fare kryeministri...???
  Po at'here, sa kye duarsh jane thyer ne kohen e Margaret Thaerit... ne Angli, ndjese past?!
  Hajde se late nam, nje pordh ( me nder ) bie ne Duma o Moske dhe o burra po behet Lajm Sencasional...
  Nje fakt do t'ju kujtoja une; Kur nje grup delegatesh homoseksualesh ( parlamentare evropiane ), vajten ne Moske per te demonstruar
  dhe kerkuar "lirite seksuale" qe ne Rusi nuk rrespektohen..., i moren me shkelma e i mbyllen ne biruca, pastaj i postuan 'do homoseksual
  ne vendin nga ishte nisur..., kjo e thote gjate sa vend djallezor eshte Rusia, por qe sa per Peredimin duke filluar nga Italia ( pasi kryetari i grupit te lart permendur
  ishte nje parlamentar i shumices qeveritare V. Luksuarja qe asaj kohe nuk ishte as mish e as peshk ) degjenerimi i ka pushtuar te gjitha shtresat e jetes...
  Po behet pike kye per tu pranuar ne Komunitetin e BE-se, te njihet martesa midis homove, kete Rusia nuk e ka ndaj Rasputin ishte nje "shpikje" qe e ushqente
  kush Rusine e kishte hale ne sy qe nje shekull me pare...
  Po tek e fundit fare, mire keto grate ruse..., po neve ketu ne FSh-n virtuale..., 'po na ha palla me kesi lajmesh idiote!!??!!?!?!?!?!!!!
  Msoi t tjert me jetn tnde dhe jo me fjalt e tua

 9. #9
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,154

  Pr: RUSI - do femr ruse mund t mbetet shtatzn me presidentin Putin.

  Citim Postuar m par nga arbereshi_niko Lexo Postimin
  Po tek e fundit fare, mire keto grate ruse..., po neve ketu ne FSh-n virtuale..., 'po na ha palla me kesi lajmesh idiote!!??!!?!?!?!?!!!!
  Lri pallat pr diskutime me shokt e tu n jetn reale. Shkruajte nj faqe me kotsira dhe pr dy rrjeshtat e fundit t theksuara me t kuqe nuk the asgj !! T interesonka m shum se kujt ja derdh Putini me sa shoh ...
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 10. #10

  Pr: RUSI - do femr ruse mund t mbetet shtatzn me presidentin Putin.

  Citim Postuar m par nga Wordless Lexo Postimin
  Lri pallat pr diskutime me shokt e tu n jetn reale. Shkruajte nj faqe me kotsira dhe pr dy rrjeshtat e fundit t theksuara me t kuqe nuk the asgj !! T interesonka m shum se kujt ja derdh Putini me sa shoh ...
  O klluf ariu. po te paska kapur me mua a der bardh...!
  Une nuk kaloj shpesh ketyre shtigjeve, e ti me poston kur nuk te pergjigjem dot, pasi nuk jam.
  Pa he me thuaj o ti qe je i zgjuar, pse e kerruan me qeramidhe zotrote..., ti mos u kap me pergjigjen time, pasi eshte ne pershtatje me temen qe shtrohet,
  por po pate ide personale, urdhero! - Ndryshe vazhdo rrugen e mos e zgjat!!!

  -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
  Nuk dua te kthehet polemike personale, por shoh qe me je perveshur ne te pakten dy postime ne dy tema..., sikur nje kontrollor cilesie, ne kohen e dulles...
  Msoi t tjert me jetn tnde dhe jo me fjalt e tua

 11. #11

  Pr: RUSI - do femr ruse mund t mbetet shtatzn me presidentin Putin.

  hihi sa i djeg nikos

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •