Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
    i/e regjistruar
    Antarsuar
    18-12-2006
    Vendndodhja
    El Paso TX
    Postime
    14
    Faleminderit
    0
    0 falenderime n 0 postime

Exclamation Afarizmi/Biznesi (Sugjerim pr kryetem/tem)

Ka shume vjet q jan antar I ktij forumi, dhe jam e shum mirnjohs pr kontributin e t gjith antarve, prej t cilve jam informuar pr gjum gjana.

Prderisa lypa n internet informacione n lidhje me biznese/afarizme shqiptare, u desh q gjithqysh me kqyr edhe ketu. Fatkeqsisht e pashe qe nuk kish naj tem kryesore pr afaristat, ku secili prej neve munet me marr sugjerime apo msime prej njoni tjetrit, n lidhje me nj deg t nj lloj biznesi.

Nashta edhe ka naj tem ktu q dikush prej antarve e ka fillu, e une nuk e gjeta, masi ky forum asht shum I pasun me informacione.
    Nese ekziston apo jo nj tem e tille, a ka mundsi me e bo si kryeteme, mbasi perveq q I ndihmojm vetvetes I ndihmojm edhe t tjert n kt ekonomi?
    Nese nuk mendoni qe mundet me qene frytdhnse pr komunitetin ton n Ballkan dhe diaspor, a ka mundsi t krijoni nj pyetje pr votim, q t shohim se qfare mendimi kan antart e tjere?

Me rrespekt,

US Army Shqiptar
    Legends may sleep, but they never die.

Updating.... Maska e Wordless
    Antarsuar
    19-06-2002
    Vendndodhja
    Undercover
    Postime
    3,175
    Faleminderit
    12
    198 falenderime n 164 postime

Pr: Afarizmi/Biznesi (Sugjerim pr kryetem/tem)

Tem / Kryetem pr ekonomin dhe biznesin e ke ktu http://www.forumishqiptar.com/forums/65-Ekonomi-biznes
    Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

• Ju nuk mund t hapni tema t reja.
  • Ju nuk mund t postoni n tema.
  • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
  • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
  •