Mirėmbrėma!
Krijuam nje aplikacion web shumė modern pėr mėsimin e teorisė tė patentės Shqipėtare.
Ofrohet nga 2 veta qė bashkėpunojme nė projekte IT dhe do ta gjeni tek http://www.patenta.al
Eshtė FALAS pėr tė gjithė Shqipetarėt (kudo qė gjenden)!

Kėrkojme feedback nga anėtarėt e ForumiShqiptar nė mėnyrė qė ta pėrmirėsojmė!

Na gjeni nė FB: https://www.facebook.com/www.patenta.al

Sh flm!