Close
Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789
Duke shfaqur rezultatin 161 deri 172 prej 172
 1. #161
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,299
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Eurovision Song Contest 2015

  FITUESI i EUROVISION SONG CONTEST 2015

  SUEDIA : Måns Zelmerlöw - " HEROES "

  Autoret : Linnea Deb, Joy Deb, Anton Hård af Segerstad
  Don't tell the gods I left a mess
  I can't undo what has been done
  Let's run for cover
  What if I'm the only hero left
  You better fire off your gun
  Once and forever
  He said go dry your eyes
  And live your life like there is no tomorrow, son
  And tell the others
  To go sing it like a hummingbird
  The greatest anthem ever heard:

  We are the heroes of our time
  But we're dancing with the demons in our minds...
  We are the heroes of our time
  Hero-uh-o-o-oes
  O-uh-o-o-oh
  We're dancing with the demons in our minds
  Hero-uh-o-o-oes O-uh-o-o-oh

  The crickets sing a song for you
  Don't say a word, don't make a sound
  It's life's creation
  I make worms turn into butterflies
  Wake up and turn this world around
  In appreciation
  He said I never left your side
  When you were lost I followed right behind
  Was your foundation
  Now go sing it like a hummingbird
  The greatest anthem ever heard:

  We are the heroes of our time
  Hero-uh-o-o-oes
  O-uh-o-o-oh
  We're dancing with the demons in our minds
  Hero-uh-o-o-oes O-uh-o-o-oh

  (We keep dancing with the demons
  You could be a hero)

  Go sing it like a hummingbird
  The greatest anthem ever heard
  Now sing together....

  We are the heroes of our time
  Hero-uh-o-o-oes
  O-uh-o-o-oh
  But we're dancing with the demons in our minds
  Hero-uh-o-o-oes O-uh-o-o-oh
  We are the heroes of our time
  Hero-uh-o-o-oes
  O-uh-o-o-oh
  But we're dancing with the demons in our minds
  Hero-uh-o-o-oes O-uh-o-o-oh

  We are the heroes

  http://www.eurovision.tv/event/lyric...063&song=32963
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 24-05-2015 mė 03:39

 2. #162
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,299
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Eurovision Song Contest 2015

  NATA FINALE e Eurovision Song Contest 2015 ! 3. #163
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,299
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Eurovision Song Contest 2015

  2. RUSIA : Polina Gagarina - A Million Voices


 4. #164
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,299
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Eurovision Song Contest 2015

  3. ITALIA : Il Volo - Grande Amore


 5. #165
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,299
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Eurovision Song Contest 2015

  10 KENGET ME TE BUKURA ESC 2015 - VOTA E JURISE & PUBLIKUT


  1. SUEDIA - 365 PIKE
  2. RUSIA - 303 PIKE
  3. ITALIA - 292 PIKE
  4. BELGJIKA
  5. AUSTRALIA
  6. LETONIA
  7. ESTONIA
  8. NORVEGJIA
  9. IZRAELI
  10. SERBIA

  http://en.wikipedia.org/wiki/Eurovis...g_Contest_2015

 6. #166
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,299
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Eurovision Song Contest 2015

  SHQIPERIA & ELHAIDA - nje sukses me kualifikimin ne FINALE , jo dhe aq me GAREN e FINALES !


  GJYSEM FINALJA E PARE : Renditemi ne Vend te 10-te me 62 pike.

  FINALJA : Renditemi ne Vend te 17-te me 34 pike.


  http://en.wikipedia.org/wiki/Eurovis...g_Contest_2015
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 24-05-2015 mė 04:12

 7. #167
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,299
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Eurovision Song Contest 2015

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Votimi qe me la pa fjale fare - i pabesueshem - qe ai i ITALISE !!!

  FITUESES se Edicionit I " Voice of Italy " - Elhaida Danit & SHQIPERISE - ITALIA i jep 0 Pike......

  ........PA FJALE !!!


  12 pike - SUEDIA
  10 pike - RUSIA
  8 pike - IZRAELI
  7 pike - Belgjika
  6 pike - Australia
  5 pike - Norvegjia
  4 pike - Letonia
  3 pike - Serbia
  2 pike - Estonia
  1 pike - Polonia


  Teksa pashe piket nga 1 - 7 u gezova ...... ITALIA do na jape 12 pike.......

  As edhe nje per bese ....... E paimagjinueshme !!!


 8. #168
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime

  Pėr: Eurovision Song Contest 2015

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Si votoi SHQIPERIA :


  12 pike - ITALIA
  10 pike - GREQIA
  8 pike - RUSIA
  7 pike - Suedia
  6 pike - Mali i Zi
  5 pike - Izraeli
  4 pike - Estonia
  3 pike - Australia
  2 pike - Serbia
  1 pike - Belgjika

  Minuta 3: 52

  Votim krejt amator dhe jashte kontekstit te festivalit.
  Asnje nga keto shtete nuk na dha nje pike te vetme.
  Kjo tregom se as politike nuk dime te bejme me miqte.
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 9. #169
  Revolucioni ėshtė afėr Maska e Nuh Musa
  Anėtarėsuar
  02-05-2002
  Vendndodhja
  vjenė, austri
  Mosha
  43
  Postime
  4,579
  Faleminderit
  26
  143 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Eurovision Song Contest 2015

  Ka kush idene pse nuk morem pike nga italia dhe zvicra ?

  Wow....kete se kam prit !
  albanish by nature

 10. #170
  Revolucioni ėshtė afėr Maska e Nuh Musa
  Anėtarėsuar
  02-05-2002
  Vendndodhja
  vjenė, austri
  Mosha
  43
  Postime
  4,579
  Faleminderit
  26
  143 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Eurovision Song Contest 2015

  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  Votim krejt amator dhe jashte kontekstit te festivalit.
  Asnje nga keto shtete nuk na dha nje pike te vetme.
  Kjo tregom se as politike nuk dime te bejme me miqte.
  Piket shqiperia i mer nga shqiptaret qe jetojne ne ato vende. Sa per maqedonet, greket, e malazezet.... nuk ke me mare edhe pika negative...je inekzistent...per kete me intereson cka u be me italine, zvicren, gjermanine, austrine....kenga nuk ish aq e dobet....
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Nuh Musa : 24-05-2015 mė 05:27
  albanish by nature

 11. #171
  Revolucioni ėshtė afėr Maska e Nuh Musa
  Anėtarėsuar
  02-05-2002
  Vendndodhja
  vjenė, austri
  Mosha
  43
  Postime
  4,579
  Faleminderit
  26
  143 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Eurovision Song Contest 2015

  Sipas lajmeve ketu ne vjene.....votat e malit zi dhe maqedonise do te anulohen.....qenkan mare ne llogari vetem televotuesit, e jo sipas rregullores 50% nga televotat dhe 50% nga votimi i juris professionale...
  albanish by nature

 12. #172
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Eurovision Song Contest 2015

  me ate kenge edhe vendin e 17 shume e kishim
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar xhori pėr postimin:

  jarigas (24-05-2015)

Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •