Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime

  Talenti i Schalke 04/ Refuzon Gjermanin pr Shqiprin

  Ka edhe keshtu talentesh...Eshte nje rast qe FSHF nuk duhet ta humbasi.

  Talenti i Schalke 04/ Refuzon Gjermanin pr Shqiprin

  Talenti 49 milion eurosh me origjin shqiptare, Donis Avdijaj, ka vendosur q t prfaqsoj ngjyrat kuq e zi n t ardhmen. Sipas burimeve ekskluzive t aSport.info nga afr familjes s Avdijaj, 18-vjeari ka vendosur s bashku me babain e tij q t pres dhe t pranoj ofertn q mund t vij n t ardhmen nga kombtarja shqiptare. Pr kt arsye ai ka refuzuar dhe kombtaren gjermane u19, me t ciln luajti deri n shtator, por refuzoi t bashkohej pr ndeshjet me Kazakistanin dhe Letonin n 9 dhe 11 tetor.

  Tani do gj sht n dor t Gianni de Biasit, q duhet t bj ftesn drejt talentit q ka klauzoln me t shtrenjt n Bundeslign gjermane, plot 49 milion euro. Avdijaj ka shnuar 91 gola n 88 ndeshje me ekipet e moshave t Schalke, si dhe 12 gola n 16 ndeshje me kombtaret e moshave t Gjermanis.

  MAPO
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 2. 4 antart m posht falenderuan shigjeta pr mendimin e shprehur n kt postim:

  martini1984 (28-03-2015)

 3. #2

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime

  Pr: Talenti i Schalke 04/ Refuzon Gjermanin pr Shqiprin

  Kete te shikoje Mustafi,ti leri dokrrat.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 4. 4 antart m posht falenderuan BlooD_VenoM pr mendimin e shprehur n kt postim:

  martini1984 (28-03-2015)

 5. #3
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Antarsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime n 86 postime

  Pr: Talenti i Schalke 04/ Refuzon Gjermanin pr Shqiprin

  Welcome Avdijaj ...Po forcohen ngjyrat kuq e zi..
  Gjaku lahet me Gjak

 6. 5 antart m posht falenderuan Etno3 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Kunadhe Kelcyre (28-03-2015),martini1984 (28-03-2015)

 7. #4
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime

  Pr: Talenti i Schalke 04/ Refuzon Gjermanin pr Shqiprin

  Po pra po. Po ftesen qe i beri De Biassi ne miqesoren kunder Frances, pse nuk e pranoi ky?!
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •