Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Rrfehet Gerard Depardieu: Para fams, shkoja me meshkuj

  Rrfehet Gerard Depardieu: Para fams, shkoja me meshkuj

  Aktori i famshm francez dhe botror, Gerard Depardieu, ka treguar se n t kaluarn ka qen krejtsisht n ann tjetr t ligjit.
  65-vjeari ka thn se dikur ka qen tri jav n burg, sepse kishte vjedhur nj vetur. Po ashtu, ai ka treguar se kishte hapur gropat e varreve t reja pr t vjedhur stolit e t vdekurve.

  N autobiografin e tij, Kshtu ka ndodhur, e ka hapur zemrn pr t kaluarn. Ai ka folur pr fmijrin e tij t vshtir n familjen e varfr dhe se q n moshn dhjetvjeare ka dal pr t punuar n rrug. Ai sht dukur m i madh se mosha dhe shpejt e ka kuptuar se i trheq meshkujt.

  E kam ditur q nga fmijria se jam atraktiv pr homoseksualt. Kur dshironin seks me mua, u krkoja para, ka shkruar aktori. Pas moshs 16-vjeare sht shprngulur n Chateauroux n Paris, ku ka vazhduar tu shes trupin e tij meshkujve. Madje jo rrall her edhe i ka vjedhur klientt e tij.

  Gjat protestave antiqeveritare t vitit 1968 u ka vjedhur npr xhepa studentve q flinin n rrug. Djali i tij i ndjer, Guillaume, ka punuar si prostitut mashkull (zhigolo) dhe ka qen aktor. Dy her ka qndruar n burg pr shkak t vjedhjes dhe konsumimit t drogs. Ka ndrruar jet si 37 vjear (n vitin 2008) nga inflamacioni i mushkrive.

  Depardieu n libr ka folur edhe pr miqsin me presidentin rus, Vladimir Putin, n vendin e t cilit u shprngul kur qeveria e Francois Hollande i krkonte t paguaj tatim n vler prej 87 pr qind.
  (ed.me/BalkanWeb)
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime n 126 postime

  Pr: Rrfehet Gerard Depardieu: Para fams, shkoja me meshkuj

  Depardhjieu froau?!?! pupuuuu po e fshij edhe kete nga lista...

  p.s. prandaj shkoi ne Rusi ky...per te bere euraqi dhe jo te "mbronte" euraqit e tija nga bankat e Fronces...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •