Close
Faqja 0 prej 60 FillimFillim 121050 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1184
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,938

  Pershendetje te rastit

  Miremengjes o te bukurit e dheut...vazhdoni te na "ēudisni" edhe sot me shkrimet tuaja...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Elian70 pėr postimin:

  arbin omaj (02-11-2015)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,878

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Miremengjesi,
  jeni gdhier mier.
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar hot_prinz pėr postimin:

  arbin omaj (02-11-2015)

 5. #3
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,938

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Miremengjesi,
  jeni gdhier mier.
  mos je gje brezi i dritero agollit qe i qendis kaq mire vargjet???
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 6. #4
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,878

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Elian70 Lexo Postimin
  mos je gje brezi i dritero agollit qe i qendis kaq mire vargjet???
  Eljo si e gjete mer vlla? Je i papar.
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 7. #5
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje gjithve dhe gezuar kurban Bajramin,paqa Zotit qoft me ju
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 8. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Agim Metbala (05-10-2014),e panjohura (07-10-2014)

 9. #6
  i/e regjistruar Maska e -Zana-
  Anėtarėsuar
  10-09-2014
  Postime
  165

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Prsh, gjume te embel .... meqe ja keni futur gjumit
  Look inside my Heart... Love fanatic .

 10. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2009
  Vendndodhja
  larg
  Postime
  1,011

  Pėr: Pershendetje te rastit

  spaska mbet kush qe t;i deshiroj nate te mire

 11. #8
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,338

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Naten e Mire forumi

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar B@Ne pėr postimin:

  e panjohura (07-10-2014)

 13. #9
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,878

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Ckemi.....
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 14. #10
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,938

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Ckemi.....
  kemi trahana, spinaq me veze, pilaf me mish pule...urdhero zotrote!


  p.s. groshet i mbaroi Xhuja...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Elian70 pėr postimin:


 16. #11
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,878

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Elian70 Lexo Postimin
  kemi trahana, spinaq me veze, pilaf me mish pule...urdhero zotrote!

  p.s. groshet i mbaroi Xhuja...
  Ou ou flm per mikpritje madheshtore
  Mos u hargjoni shume, kaqik pule mjafton.
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar hot_prinz pėr postimin:


 18. #12
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Anėtarėsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosovė
  Postime
  13,529

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Nė veēanti pėrshėndes tė Panhohurėn, Skenderin, Xhenet dhe Hotin...

 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Agim Metbala pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (29-10-2014)

 20. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje per gjithe miqte e mi ne forum. Pershendetje per gjithe shqiptaret. Fitofshim ndeshjen kunder Serbise jarabi!
  AUTOCHTHONOUS

 21. #14
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,878

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje te gjitheve,
  ne veēanti Shefin, kurse kete Aniten po mendohem a me e pershendete a jo.
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar hot_prinz pėr postimin:

  Agim Metbala (25-10-2014)

 23. #15
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje te perzemerta per
  Agim Metbala,mondi shall ,user010,Homer,prishtina75,par,Lexuesi,toni54,teto varja87,Shkenca,Bysy Gril,dielli1,tipiku,zAnE,arba.t,Iliriana,e panjohura,Nete,Arvima,A,I.Prudenc,Elonesaa,PeterPa n,fashion_gril,projekti21,Erlbenisse,pranvra bica,skender74,ksanthi,gloreta,Wattn,Stationi,Gent ian_gr,kriko38,Toutankamon,Albla,Plaku pa kostum,Izadora,2043,stern,EDUARDI, wite_snake,anita340,Alem_de,riduana,Soni,B@ne,brok enn_smile,orhideja,hot_prinz,Elian 70,Shigjeta,Caushi,dhe shume te tjere .:*
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Xhenet.M.S. : 29-10-2014 mė 14:40
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 24. 5 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Agim Metbala (29-10-2014),B@Ne (02-11-2014),hot_prinz (10-11-2014),Nete (12-11-2014),shigjeta (29-10-2014)

 25. #16
  "Nė fillim ishte Fjala" Maska e toni77_toni
  Anėtarėsuar
  09-09-2005
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  4,534

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Pershendetje te perzemerta per
  Agim Metbala,mondi shall ,user010,Homer,prishtina75,par,Lexuesi,toni54,teto varja87,Shkenca,Bysy Gril,dielli1,tipiku,zAnE,arba.t,Iliriana,e panjohura,Nete,Arvima,A,I.Prudenc,Elonesaa,PeterPa n,fashion_gril,projekti21,Erlbenisse,pranvra bica,skender74,ksanthi,gloreta,Wattn,Stationi,Gent ian_gr,kriko38,Toutankamon,Albla,Plaku pa kostum,Izadora,2043,stern,EDUARDI, wite_snake,anita340,Alem_de,riduana,Soni,B@ne,brok enn_smile,orhideja,hot_prinz,Elian 70,Shigjeta,Caushi,dhe shume te tjere .:*
  edhe une ty te pershendes, Xhene
  Pershendetje te gjitheve...
  Gjej kohen tė lexosh, ėshtė themel i tė diturit.

 26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar toni77_toni pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (29-08-2018)

 27. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-10-2014
  Postime
  12

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Happy Thursday ...dhe happy halloween neser , ja kalofshi bukur te gjithe .

 28. #18
  *Ne zemer te kam babushi* Maska e *suada*
  Anėtarėsuar
  24-11-2007
  Vendndodhja
  Rruga shishe lagja tap :)
  Postime
  2,355

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendes miqte e vjeter te forumit!

  Unaza sipas gishtit,dashura sipas shpirtit.

 29. #19
  i/e regjistruar Maska e erriii
  Anėtarėsuar
  15-04-2012
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  416

  Pėr: Pershendetje te rastit

  pershendetje te gjitheve
  erdha prap une me mbani mend apo jo :P

 30. #20

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendes Xinxon
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga shigjeta : 07-11-2014 mė 01:37
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 31. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar shigjeta pėr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (13-06-2015)

Faqja 0 prej 60 FillimFillim 121050 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •