Close
Faqja 59 prej 59 FillimFillim ... 949575859
Duke shfaqur rezultatin 1,161 deri 1,176 prej 1176
 1. #1161
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,760
  Faleminderit
  201
  284 falenderime nė 216 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Tetovare te pershnes ty dhe t'panjohuren!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #1162
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662
  Faleminderit
  167
  176 falenderime nė 127 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Tetovare te pershnes ty dhe t'panjohuren!!!

  Eehhh flm.shume...
  edhe une u pershendes dyve...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 3. #1163
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,858
  Faleminderit
  318
  184 falenderime nė 150 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Mirmbrema t'gjithve!!

  Pershnes tenta Veren (se i met hatri ksaj... )
  Keno po he mo djale c'u bete ju? Une thirre e shiko ju hic!Te pershendes e respekt per ty!

 4. #1164
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,858
  Faleminderit
  318
  184 falenderime nė 150 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  pershendetje per te gjithe...
  a ka.njeri ketu more.hejjj
  O zemer e tetes ,une hyj shpesh po nuk shoh njeri!Te pershendes e perqafoj fort!

 5. #1165
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,783
  Faleminderit
  348
  201 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje per juve siper dhe ju qe vini pas, ju deshiroj nje pasdite te kendshme❤️
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  pranvera bica (27-01-2020)

 7. #1166
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,858
  Faleminderit
  318
  184 falenderime nė 150 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Xhenet te pershendes zemer e tetes ,ku ini?

 8. #1167
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662
  Faleminderit
  167
  176 falenderime nė 127 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje per te gjithe...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar tetovarja87 pėr postimin:

  pranvera bica (27-01-2020)

 10. #1168
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662
  Faleminderit
  167
  176 falenderime nė 127 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje...


  perse smund te hap temat e mia ose postimet e mia te profili im
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 11. #1169
  Super Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,405
  Faleminderit
  208
  141 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Pershendetje...


  perse smund te hap temat e mia ose postimet e mia te profili im
  Cilat tema e keni fjalen, jane te mbyllura apo nuk ekzietojne?
  Silence is golden.

 12. #1170
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662
  Faleminderit
  167
  176 falenderime nė 127 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  askund smundsha te hy
  ..as tek temat e mia as nepee tema tjera..
  me del "kerkimi eshte ndaluar perkohesishte"
  e keni parasysh te profili qe jan


  gjej.postimet e antarit
  gjej temat e hapura nga antari
  .kapish...

  qyqja mpasken blloku.ne forum
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga tetovarja87 : 09-10-2019 mė 18:33
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 13. #1171
  Super Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,405
  Faleminderit
  208
  141 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Me thene te drejten eshte lene pas dore sepse edhe mua na jep po te njejten problem.

  Uroj te gjithe kohen, Albo te meret me te..
  Silence is golden.

 14. #1172
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-10-2019
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  shnet juve

 15. #1173
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2019
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pėrshėndetje pėr tė gjithė, dhe gezuar Bajramin e Paqes, paqja qoftė te Zoti me ju

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Leonard15 pėr postimin:

  pranvera bica (27-01-2020)

 17. #1174
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662
  Faleminderit
  167
  176 falenderime nė 127 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershe detje per te gjithe.
  Po ku jeni o antar, me ka mar malli per shumicen nga ju, ata te shume viteve me pare.
  Epanjohura
  Teta
  Xheneta
  Gloreta
  Helena
  Lisa
  Baci agim
  Lexuesi
  Busy girl
  Zemerngrir
  Golden boy
  Etj etj
  Uroj te jeni mire kudoqofshi.
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar tetovarja87 pėr postimin:

  pranvera bica (27-01-2020)

 19. #1175
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,858
  Faleminderit
  318
  184 falenderime nė 150 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje zemer e tetes!Une futem nganjehere ketu nuk e di ku jane forumistet ...sa lezet kishte ky forum!Te puth me mall teta!

 20. #1176
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,858
  Faleminderit
  318
  184 falenderime nė 150 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Pershendetje...


  perse smund te hap temat e mia ose postimet e mia te profili im
  Edhe mua nuk me hapet asgje ,nuk e di cfare paska ndodhur ketu!

Faqja 59 prej 59 FillimFillim ... 949575859

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •