Close
Faqja 59 prej 59 FillimFillim ... 949575859
Duke shfaqur rezultatin 1,161 deri 1,171 prej 1171
 1. #1161
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,792
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Tetovare te pershnes ty dhe t'panjohuren!!!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #1162
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Tetovare te pershnes ty dhe t'panjohuren!!!

  Eehhh flm.shume...
  edhe une u pershendes dyve...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 3. #1163
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Mirmbrema t'gjithve!!

  Pershnes tenta Veren (se i met hatri ksaj... )
  Keno po he mo djale c'u bete ju? Une thirre e shiko ju hic!Te pershendes e respekt per ty!

 4. #1164
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  pershendetje per te gjithe...
  a ka.njeri ketu more.hejjj
  O zemer e tetes ,une hyj shpesh po nuk shoh njeri!Te pershendes e perqafoj fort!

 5. #1165
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje per juve siper dhe ju qe vini pas, ju deshiroj nje pasdite te kendshme❤️
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 6. #1166
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Xhenet te pershendes zemer e tetes ,ku ini?

 7. #1167
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje per te gjithe...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 8. #1168
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Pershendetje...


  perse smund te hap temat e mia ose postimet e mia te profili im
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 9. #1169
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,230
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Pershendetje...


  perse smund te hap temat e mia ose postimet e mia te profili im
  Cilat tema e keni fjalen, jane te mbyllura apo nuk ekzietojne?
  Silence is golden.

 10. #1170
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,688
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  askund smundsha te hy
  ..as tek temat e mia as nepee tema tjera..
  me del "kerkimi eshte ndaluar perkohesishte"
  e keni parasysh te profili qe jan


  gjej.postimet e antarit
  gjej temat e hapura nga antari
  .kapish...

  qyqja mpasken blloku.ne forum
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga tetovarja87 : 09-10-2019 mė 18:33
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 11. #1171
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,230
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Pershendetje te rastit

  Me thene te drejten eshte lene pas dore sepse edhe mua na jep po te njejten problem.

  Uroj te gjithe kohen, Albo te meret me te..
  Silence is golden.

Faqja 59 prej 59 FillimFillim ... 949575859

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •